logo

mobilni.zlate.sranky.cz: zdarma i pro iPad

Po chytrých telefonech nyní představují zlatestranky.cz vyhledávání kontaktů a další praktické funkce také pro iPad. Majitelé iPadů tak získávají přístup do jedné z největších databází kontaktů na firmy a osoby v ČR - a to kdykoliv a kdekoliv.

ZlatéStránky.cz tak pokračují ve zpřístupňování svých služeb na dynamicky se rozvíjejících mobilních platformách.

"Vzhledem k velkému úspěchu mobilních aplikací ZlatýchStránek.cz u majitelů mobilních telefonů iPhone a Android bylo vytvoření obdobné aplikace pro iPad zcela přirozeným krokem na cestě k maximálnímu zpřístupňování naší on-line platformy ZlatéStránky.cz,“" řekl Pavel Kotyza, ředitel pro mobilní a hlasové služby společnosti Mediatel, provozovatele ZlatýchStránek.cz. "Trh mobilních platforem se totiž neustále vyvíjí a Zlaté stránky s ním."

Stejně jako u aplikace pro telefony iPhone, je vyhledávání kontaktů možné nejen na základě zadané adresy, ale i podle aktuální polohy majitele iPadu. Najít nejbližší lékárnu, autoservis nebo restauraci a naplánovat si k nim nejkratší cestu, ať už pěšky nebo autem, je díky velkorysému mapovému zobrazení ještě snazší. Kontaktovat nalezené firmy nebo osoby telefonicky je stejně jednoduché - stačí na ně v mapě kliknout. Uživatelé navíc mohou potřebné údaje pohodlně odeslat pomocí e-mailu nebo uložit do svého adresáře.

Ve srovnání s chytrými telefony nabízí iPad mnohem větší displej, který umožňuje pohodlnější zobrazování kontaktů na mapě a jejich následné využívání. Díky komfortnímu psaní na displeji je i ovládání celé aplikace mnohem příjemnější.

Aplikace ZlatýchStránek.cz pro iPad je k dispozici ke stažení zdarma v App Store aplikaci dostupné přímo v zařízení.

Článek ze dne 14. října 2010 - čtvrtek

Další články od Mediatel s.r.o.