logo

Zlaté stránky byly oceněny titulem Superznačka 2006

Zlaté stránky, jeden z nejlepších zdrojů obchodních kontaktů a informací v České republice, byly oceněny titulem "Superznačka 2006" od nezávislé rady Superbrands v České republice. Zlaté stránky spojují prodávající a kupující v České republice od prvního vydání telefonního seznamu, který byl publikován v roce 1992 v Praze.

Dnes je tištěná podoba Zlatých stránek distribuována v nákladu více než 3 miliónů výtisků ve všech regionech České republiky.

Elektronická verze má přes 300 000 aktuálních kontaktů v databázi. Produkty se značkou Zlaté stránky jsou použity téměř 200 milionkrát ročně.

"Být zvolen Superznačkou České republiky je pro nás velkou ctí. Dokazuje to, že naše značka se zaměřuje na dokonalost, klade důraz na kvalitu ve všech detailech výrobního cyklu a je přátelská ke svým uživatelům. Jsme hrdi, že patříme mezi nejlepší v České republice", uvedla Kimberli Lewis, generální ředitelka společnosti MEDIATEL, spol. s r.o., vydavatele Zlatých stránek v tištěné a online verzi.

Organizace Superbrands je globálně uznávanou autoritou v oblasti brandingu, která vznikla ve Velké Británii v roce 1994 a od jara 2004 byla uvedena na trh v České republice.

Rada Superbrands je nezávislá rada tvořena velice kvalifikovaným týmem marketingových a obchodních expertů, kteří určují hodnotu místních značek dle přísných mezinárodních kritérií Superbrands.

"Patřit mezi světové superznačky a mezinárodní ikony jako DHL a Coca-Cola, stejně tak jako mezi ikony na českém trhu, jako jsou Telefónica O2 a Pilsner Urquell, je velmi vzrušující. Stěžejní význam pro nás tkví hlavně v tom, že naši zákazníci ví, jaká je hodnota našich produktů a uživatelé nám důvěřují. To je pro nás důležité", uvedla Kimberli Lewis, generální ředitelka společnosti MEDIATEL, spol. s r.o.

MEDIATEL oznámil, že logo Superbrands se bude objevovat na všech Zlatých stránkách během roku 2007 a bude aktivně podporovat Superznačku v České republice.

Článek ze dne 21. února 2007 - středa

Další články od Mediatel s.r.o.