logo

ZlatéStránky.cz přináší nový standard v hledání kontaktů on-line

Mediatel spouští nové generace on-line řešení Zlatých Stránek, které mají jednu z největších databází kontaktů na firmy a osoby v ČR. Budou tak nyní nabízet nové a unikátní aplikace.

"Naše nové on-line řešení je pro Zlaté Stránky významným krokem vpřed a posiluje pozici Mediatelu na trhu multimediálních hráčů. Za poslední tři roky jsme jako společnost i co se týká našich produktů dosáhli významného pokroku, se kterým jsem velmi spokojená," říká Kimberli Lewis, generální ředitelka společnosti Mediatel pro Českou republiku a Slovensko. "V minulosti si nás lidé spojovali s tištěným produktem, který stále využívá více než 50 % populace, ale očekáváme, že nás v souvislosti s novými ZlatýmiStránkami.cz začnou vnímat jako lídra na trhu multimediálních řešení. Firmám nabízíme možnost atraktivní prezentace s vysokou návratností investice v poměru 1:49, který dále poroste."

3D Návštěvy

Unikátní aplikací, jež přináší nové ZlatéStránky.cz jako první na trhu, jsou 3D Návštěvy (známé také pod názvem Streetviews). Aplikace umožňuje uživatelům prohlížet si panoramaticky nejen ulice v centrech měst, ale i virtuálně navštívit obchody, restaurace a jiné objekty podél pokrytých ulic. Firmám zase umožňuje ojedinělým způsobem pozvat zákazníky prostřednictvím internetu z pohodlí jejich domova nebo kanceláře do své provozovny, přiblížit jim její atmosféru a podchytit jejich zájem. Jedním z prvních a velmi důležitých zákazníků Mediatelu využívajících tuto aplikaci je nákupní centrum Palladium v Praze.

"3D Návštěvy jsou pro naše nájemce / obchodní partnery i pro nás velmi cenným nástrojem komunikace s návštěvníky nákupního centra PALLADIUM v Praze," říká Iva Pipotová, ředitelka marketingu a PR PALLADIA. "Vzhledem k tomu, že čeští uživatelé tráví na internetu stále více času, je velmi důležité, aby měli dostupné informace v co nejatraktivnější podobě a bylo snadné s nimi pracovat. Aplikace 3D Návštěvy tyto parametry rozhodně naplňuje a my se těšíme na pozitivní reakce našich návštěvníků. PALLADIUM je moderním nákupním centrem a chce udávat směr - a to nejen v módě."

Uživatelé se k aplikaci 3D Návštěvy dostanou prostřednictvím :

V současnosti jsou aplikací 3D Návštěvy v České republice pokryta centra Prahy a Brna, Českých Budějovic, Plzně a Olomouce. Cílem společnosti Mediatel je rozšířit pokrytí na co největší počet měst.

Společnost Mediatel je součástí mezinárodní skupiny European Directories. Díky tomu mohou uživatelé v rámci aplikace přímo z českých Zlatých Stránek zavítat i do měst dalších zemí, jako je Rakousko, Polsko, Slovensko, Dánsko, Holandsko a další. Stejně tak turisté cestující do České republiky jistě uvítají možnost využívat službu, na kterou jsou již zvyklí, i pro své návštěvy v České republiky.

Mezi další nové funkce, které ZlatéStránky.cz přináší, patří :

"Přidali jsme několik dalších funkcionalit jak pro uživatele, tak inzerenty a v následujících měsících budeme pokračovat v jejich rozšiřování," říká Luboš Čipera, ředitel pro on-line služby a business development. "Kromě implementace nových technologií úzce spolupracujeme se zákazníky tak, aby jim naše nabídka přinášela co největší užitek. Nové multimediální balíčky jsou kombinací internetových, mobilních a tištěných řešení a zákazník si snadno může vybrat, jakou formu prezentace upřednostní. Nabízíme také služby Search Engine Optimization a Search Engine Marketing jak pod produktovou řadou Zlaté Stránky, tak v rámci naší nové divize Clearsense, která se na tyto služby specializuje."

Článek ze dne 2. září 2009 - středa

Další články od Mediatel s.r.o.