logo

Výdejní místa pro distribuci Zlatých stránek byla omezena

Některá výdejní místa pro distribuci Zlatých stránek musela být kvůli rozebraným výtiskům uzavřena dříve, Zlaté stránky jsou však stále k dispozici.

Letošní vydání Zlatých stránek 2007/2008 pro kraje, ve kterých distribuce právě probíhá, se těší nebývalému zájmu. Nový způsob distribuce zahrnuje vedle výdejních míst i dodání výtisků Zlatých stránek přímo do domácností a osloví na rozdíl od minulých let všechny, nejen uživatele pevných linek. Díky tomu získá Zlaté stránky přibližně 60 % domácností.

Přestože letošní vydání dostane o polovinu více domácností než loni, výtisky připravené pro první vlnu distribuce již byly na některých výdejních místech rozebrány. Zlaté stránky jsou však připraveny i pro druhou fázi a tak můžeme uspokojit každého, kdo si o ně zažádá.

O zaslání Zlatých stránek lze požádat písemně na adrese Mediatel odd. distribuce, Thámova 16, Praha 8, 186 00 nebo e-mailem na info@zlatestranky.cz. Žádost musí obsahovat jméno, adresu a telefonní číslo pevné nebo mobilní linky, ke které Zlaté stránky žádáte.

Článek ze dne 27. listopadu 2007 - úterý

Další články od Mediatel s.r.o.