logo

Kaspersky 2012: nové české verze produktů pro domácí uživatele

Společnost PCS - divize DataGuard, představuje české verze Kaspersky Internet Security 2012 a Kaspersky Anti-Virus 2012 - hybridní pojetí ochrany proti online hrozbám. Nové produkty jsou určeny pro domácí uživatele.

Podle Kaspersky Lab se každý den objeví kolem 35000 nových škodlivých programů. Nové produkty proto využívají hybridní pojetí ochrany cenných informací a online aktivit. Bezpečnostní software instalovaný v počítači je spojen s informacemi uloženými na internetu, to znamená, že nové hrozby lze identifikovat a reagovat na ně mnohem rychleji díky čerpání z obrovské databáze sdílených informací a znalostí Kaspersky Security Network.

Zabezpečovací technologie instalovaná v počítači chrání uživatele, když je počítač offline, a před hardwarovými hrozbami, jako jsou infekce přenášené na USB flashdiscích. Veškerá tato technologie je zabalena v uživatelsky přívětivém a intuitivním prostředí pro každodenní použití. Produkty se snadno používají doma i na cestách.

Aplikace Kaspersky Internet Security 2012 a Kaspersky Anti-Virus 2012 lze nyní používat na zařízeních s dotykovou obrazovkou - tabletech (pokud jsou vybaveny systémem Windows kromě vydání "Windows 7 Starter").

Bohdan Vrabec, Kaspersky Distribution Manager, říká: "Kybernetická kriminalita vzkvétá, protože současní počítačoví piráti nejsou jen nadšenci ze sklepů, ale zločinci, kteří chtějí ukrást peníze z vašich účtů online. Škodlivé programy mohou proniknout do nechráněných počítačů, protože software obsahuje díry a zranitelná místa. Když se jim nepodaří proniknout do počítače těmito technickými prostředky, mohou se pokusit oklamat uživatele nalákáním na škodlivé stránky s příslibem výhry nebo podvrženou zprávou. Osobní údaje a počítačové systémy jsou před těmito hrozbami chráněné pouze v případě, pokud má uživatel nainstalováno vhodné zabezpečení, které jej chrání před všemi typy útoků."

Nové funkce a vylepšení:

Další články k tématům - antivir - cloud - Gadget - tablet - Bohdan Vrabec

Článek ze dne 6. října 2011 - čtvrtek

Další články od PCS s.r.o.