logo

Seminář PCS a Orange zeměřený na profesionální zajištění bezpečnosti osob a majetku

Kontrolovaný a bezpečný pohyb majetku s garanci úspor - to jsou hlavní témata odborného semináře, který se koná 29.5. 2012 v Praze. Akce je určena pro osoby působící v pozici bezpečnostních, provozních, technických, finančních či top managerů.

Společnost PCS spol. s r. o., divize Security, pořádá v Praze, Na Florenci 29, v konferenčním centru U Hájků, dne 29.5. 2012 seminář s názvem "Kontrolovaný a bezpečný pohyb majetku sofistikovaně a svižně při garanci úspor". Seminář je zaměřen na problematiku profesionálního zajištění bezpečnosti osob a majetku, za předpokladu návratnosti investic a dosažení úspor.

Seminář podpoří Ing. Jaroslav Pikal, vedoucí odboru a zástupce ředitele Krajského úřadu Ústí nad Labem, praktické užití a zkušenosti odprezentuje za úřad Jan Horáček z oddělení hospodářské správy odboru kanceláře ředitele.

Na téma návratnosti investic pohovoří PhDr. Michal Fábera, předseda představenstva ORANGE GROUP a. s. a k tématu úspor ve spojení s investicemi promluví Ing. Stanislav Rak, vedoucí technického oddělení PCS, spol. s r. o.

Seminář podpořila média ORSEC, bezpečnostní portál, vydavatelství AVERIA provozující on-line magazíny o bezpečnosti a redakce časopisu IT Systems.

Další články k tématům - Orange - seminář - Jaroslav Pikal - Jan Horáček - Michal Fábera - Stanislav Rak

Článek ze dne 24. května 2012 - čtvrtek

Další články od PCS s.r.o.