logo

Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010, plná kompatibilita s Windows 7

Kaspersky Lab oznamuje vydání aktualizací, které zajišťují kompatibilitu produktů Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010 se systémem Microsoft Windows 7. Aktualizace jsou zdarma ke stažení na internetu.

Česká verze Kaspersky Anti-Viru a Internet Security 2010 bude s Windows 7 kompatibilní koncem listopadu, kdy se očekává vydání české záplaty Critical Fix 2.

Certifikovaná kompatibilita se systémem Microsoft Windows 7 znamená plnou funkčnost a stabilní fungování obou bezpečnostních řešení spolu s operačním systémem a jeho vestavěnými aplikacemi. Tato vlastnost je důležitá zejména pro antivirové aplikace, které pro zajištění maximální bezpečnosti vyžadují hlubokou integraci do operačního systému.

Veškeré pokročilé technologie zabudované do produktů Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010, například nové služby založené na reputacích a sandbox (spouštění aplikací v zabezpečeném prostředí), jsou nyní k dispozici i pro uživatele systému Windows 7.

Hlavní výhody :

Nové intuitivní rozhraní: Rozhraní verzí obou produktů pro koncové uživatele prošlo rozsáhlými změnami a je nyní mnohem přátelštější i pro začínající uživatele. Ikony produktů Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010 se po instalaci automaticky integrují do panelu nástrojů systému Windows 7, což zajišťuje kompletní integraci s aktualizovaným rozhraním operačního systému.

Systémové požadavky produktů Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010 :

Další články k tématům - Anti-Virus - Internet - Kaspersky - Microsoft - Security - Windows 7

Článek ze dne 5. listopadu 2009 - čtvrtek

Další články od PCS s.r.o.