Česká verze Kaspersky Anti-Viru a Internet Security 2010 bude s Windows 7 kompatibilní koncem listopadu, kdy se očekává vydání české záplaty Critical Fix 2.
Certifikovaná kompatibilita se systémem Microsoft Windows 7 znamená plnou funkčnost a stabilní fungování obou bezpečnostních řešení spolu s operačním systémem a jeho vestavěnými aplikacemi. Tato vlastnost je důležitá zejména pro antivirové aplikace, které pro zajištění maximální bezpečnosti vyžadují hlubokou integraci do operačního systému.
Veškeré pokročilé technologie zabudované do produktů Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010, například nové služby založené na reputacích a sandbox (spouštění aplikací v zabezpečeném prostředí), jsou nyní k dispozici i pro uživatele systému Windows 7.
Hlavní výhody :
Nové intuitivní rozhraní: Rozhraní verzí obou produktů pro koncové uživatele prošlo rozsáhlými změnami a je nyní mnohem přátelštější i pro začínající uživatele. Ikony produktů Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010 se po instalaci automaticky integrují do panelu nástrojů systému Windows 7, což zajišťuje kompletní integraci s aktualizovaným rozhraním operačního systému.
Systémové požadavky produktů Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010 :
Článek ze dne 5. listopadu 2009 - čtvrtek
Kaspersky Lab patří mezi čtyři nejvýznamnější dodavatele řešení pro zabezpečení koncových bodů
Na internetu jsou nejohroženější skupinou mladí do 20 let a lidé nad 50 let
Kaspersky Anti-Virus 2010 a Kaspersky Internet Security 2010, plná kompatibilita s Windows 7
Kaspersky Lab odhalila zneužití YouTube pro videospam
Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Anti-Virus 2010 s revolučními novinkami
Kaspersky Lab zaznamenává masivní nárůst phishingových útoků na Facebooku
PCS uvádí na trh nejnovější bezpečnostní zařízení pro kontrolu osob, zavazadel a zásilek
PCS rozšiřuje portfolio produktů o značku Extreme CCTV a chystá se na road show 2009
PCS představuje nový partnerský program pro prodejce Kaspersky Lab
Společnost Kaspersky Lab odhalila novou verzi červa Kido
Kaspersky Lab varuje uživatele před novou modifikací trojského koně Kido
Kaspersky Lab varuje uživatele před novou modifikací trojského koně Kido
Nový trojský kůň ohrožuje uživatele mobilních telefonů se systémem Symbian