logo

Kaspersky Lab patří mezi čtyři nejvýznamnější dodavatele řešení pro zabezpečení koncových bodů

Společnost Kaspersky Lab byla ve výroční zprávě společnosti IDC zařazena mezi čtyři celosvětově nejvýznamnější dodavatele řešení pro zabezpečení koncových bodů.

V žebříčku IDC Worldwide Endpoint Security Revenue by Vendor (Příjmy dodavatelů zabezpečení koncových bodů, celosvětový přehled) za rok 2008 obsadila společnost Kaspersky Lab 4. místo. Hodnocení bylo publikováno ve zprávě IDC Worldwide Endpoint Security Market 2009 - 2013 Forecast and 2008 Vendor Shares (Prognóza vývoje celosvětového trhu zabezpečení koncových bodů a tržní podíly dodavatelů v roce 2008). Analýza hodnotí poskytovatele softwaru podle příjmů z prodeje řešení pro zabezpečení koncových bodů za rok 2008.

Odborníci ze společnosti IDC při sestavení konečného hodnocení analyzovali informace o více než tisíci významných dodavatelích softwaru. Společnost Kaspersky Lab byla jedinou ruskou firmou uvedenou mezi předními společnostmi a v meziročním srovnání dosáhla nejvyššího růstu příjmů - 102,5 %, tedy vysoko nad průměrnou hodnotou 13,2 %.

Eugene Kaspersky, výkonný ředitel a spoluzakladatel společnosti Kaspersky Lab, k tomuto úspěchu uvedl : "Po dobu více než 12 let bylo hlavním cílem společnosti Kaspersky Lab udržovat vynikající kvalitu svých produktů, poskytovat uživatelům účinnou ochranu a budovat celosvětovou síť loajálních partnerů. Jsem potěšen, že naše obchodní strategie a filozofie se ukázaly dlouhodobě efektivní a učinily z naší společnosti významného hráče na poli zabezpečení IT. Poslední zpráva IDC, organizace pro analýzy a průzkumy trhu s vysokou reputací, tento úspěch společnosti Kaspersky Lab ocenila. Jsme si jisti, že společnost Kaspersky Lab má stále značný růstový potenciál. Součástí našich záměrů jsou ještě ambicioznější cíle, které, jak doufáme, se objeví i v příštích hodnoceních provedených společností IDC."

IDC je přední mezinárodní analytická a poradenská společnost působící na trzích informačních technologií, telekomunikací a spotřebitelských technologických trzích. IDC pomáhá profesionálům, výkonným manažerům a investorům přijímat kvalifikovaná rozhodnutí o investicích do technologií a obchodní strategii. IDC dodává globální, regionální i lokální výzkumy trhu prostřednictvím více než 1 000 analytiků ve více než 110 zemích. Již 45 let se výkonní ředitelé a vedoucí IT oddělení spoléhají na kvalifikované rady, které přispívají k úspěchu jejich organizací. IDC je dceřinou společností IDG, přední mezinárodní společnosti zabývající se vydavatelstvím, výzkumem trhu a pořádáním konferencí v oblasti informačních technologií.

Další články k tématům - bodů - Endpoint - idc - IT - Kaspersky - koncových - Lab - Security - Vendor - Worldwide - zabezpečení - Eugene Kaspersky

Článek ze dne 30. listopadu 2009 - pondělí

Další články od PCS s.r.o.