logo

Kaspersky Small Office Security v2: snadná ochrana počítačů v malých organizacích

Společnost PCS - divize DataGuard, přichází se zcela novou řadou aplikací pro firemní klientelu, určenou pro snadnou ochranu počítačů v malých organizacích Kaspersky Small Office Security v2. Nepřipusťte náhodnou ztrátu obchodních příležitostí a uchovávejte svá IT zařízení v bezpečí.

Vlastníci malých společností mají dost práce se samotným vedením firmy, necítí potřebu být také odborníky v oboru IT. Ale jejich počítačové systémy jsou ohroženy více, než si myslí. Představte si, co by se stalo, kdybyste přišli o záznamy zákazníků, finanční údaje a citlivé obchodní dokumenty v důsledku selhání počítače, krádeže nebo infekce malwarem.

Až dosud byli vlastníci malých firem nuceni vybrat si pro ochranu produkty určené k zabezpečení domácích počítačů. Těm chybí plná funkčnost firemních produktů, za to jsou však pro menší firmy jednodušší k implementaci bez potřeby podpory od specialistů.

Zcela nová sada Kaspersky Small Office Security v2, jež byla vyvinuta přední evropskou společností věnující se internetovému zabezpečení Kaspersky Lab, řeší právě tento problém. Sada Kaspersky Small Office Security, stavící na mnohaletých zkušenostech při vývoji oceňovaných produktů pro firemní zabezpečení světové třídy, je přizpůsobena reálným potřebám a prostředkům firem s méně než 10 zaměstnanci. Její instalace, nastavení a správa je jednoduchá a je zajištěna kompatibilita se stávajícími systémy IT.

"Přibližně polovina vlastníků malých firem1 používá vlastní systémy pro zabezpečení infrastruktury IT a vzhledem ke složitosti a nákladnosti řešení firemní povahy často volí produkty pro zabezpečení určené pro domácnosti," uvedl Aleš Pikora, ředitel divize DataGuard. To znamená, že malé firmy často postrádají nástroje, na které spoléhají velké společnosti při zajišťování svého bezpečí. Sada Kaspersky Small Office Security byla konkrétně navržena tak, aby tuto mezeru překlenula, jelikož umožňuje vlastníkům firem zabezpečit jejich organizace, aniž by se museli stát odborníky v oblasti zabezpečení.

Nová sada Kaspersky Small Office Security v2 zahrnuje :

"Malé firmy jsou neuvěřitelně zaneprázdněné," prohlásil Eugene Kaspersky, generální ředitel společnosti Kaspersky Lab. "Musejí veškerý svůj čas a energii soustředit na zajišťování úspěšného provozu, s vědomím, že o zabezpečení je postaráno. A zde přicházíme ke slovu my. Nové vydání sady Kaspersky Small Office Security je přizpůsobeno potřebám malých firem a jejich zaměstnanců. Její instalace a používání je snadné, přesto však poskytuje tu nejvyšší kvalitu a rozsah ochrany."

Článek ze dne 11. února 2011 - pátek

Další články od PCS s.r.o.