logo

Nový Kaspersky Endpoint Security 8 pro Windows a Security Center 9

Společnost PCS vydává nové verze ochrany koncových stanic Kaspersky Endpoint Security 8 pro Windows a konzole pro centrální správu Kaspersky Security Center 9 (následník sady Kaspersky Administration Kit).

Kaspersky Endpoint Security 8 kombinuje odborné znalosti o ochraně před malwarem s širokou sadou funkcí. Řešení je doplněno o řadu nových bezpečnostních funkcí a technologií, včetně řízení aplikací, filtrování webu a správy zařízení. Zároveň využívá integrace do bezpečnostního informačního systému (Kaspersky Security Network) pracujícím na bázi technologie "cloud" a tím poskytuje aktualizace nových a neznámých hrozeb v reálném čase s minimální prodlevou. Tato nová verze získala krátce po svém uvedení nejvyšší ohodnocení od nezávislého německého testovacího centra AV-Test.org.

Kaspersky Security Center - nová konzole pro správu představuje mnoho nových funkcí pro komplexní řízení a management, podporuje fyzická i virtuální prostředí a je škálovatelná tak, aby vyhověla potřebám společností s rostoucími požadavky.

Bohdan Vrabec, Kaspersky Distribution Manager, říká: "Díky tomuto novému vydání poskytuje Kaspersky všezahrnující platformu pro ochranu koncových bodů, která sestává z hladce integrovaných modulů zabezpečení. Kaspersky spojil ochranu v reálném čase podporovanou technologií „cloud“ s inteligentní proaktivní ochranou koncových bodů 
a vytvořil plně konkurenceschopné řešení pro společnosti všech velikostí."

Nové funkce a vylepšení:

Další články k tématům - antivir - cloud - firewall - malware - platforma - virtualizace - Bohdan Vrabec

Článek ze dne 21. října 2011 - pátek

Další články od PCS s.r.o.