logo

Vladimír Brož: nový Business Development Manager divize DataGuard PCS

Společnost PCS - divize DataGuard, oznamuje posílení svého obchodního týmu. Od 1.2. 2011 začal s divizí DataGuard spolupracovat Vladimír Brož, který zastává pozici Business Development Manager.

Vladimír Brož je v této pozici zodpovědný za rozvoj a podporu bezpečnostních projektů. Jeho další úlohou bude kontakt s médii. Vladimír Brož několik předcházejících let působil ve společnosti McAfee jako Territory Manager pro Českou a Slovenskou republiku. Je uznávaným odborníkem na IT bezpečnost a v tomto oboru disponuje dlouholetými zkušenostmi.

Aleš Pikora, ředitel divize DataGuard, jeho příchod a začlenění do obchodního týmu komentuje slovy: "Naše společnost je již tradičním dodavatelem bezpečnostních řešení. Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti bezpečnosti dat, máme certifikované odborníky, jsme schopni nabídnout zákazníkům analýzu bezpečnostních rizik, navrhnout řešení nebo zajistit outsourcing bezpečnostních prvků, zkrátka disponujeme širokým know-how v tomto oboru, a proto jsme se rozhodli podpořit rozvoj našeho podnikání. Vladimír Brož se svými bohatými zkušenostmi a znalostí trhu je pro nás významným přínosem."

Další články k tématům - bezpečnost - DataGuard - McAfee - rozvoj - Vladimír Brož - Aleš Pikora

Článek ze dne 3. března 2011 - čtvrtek

Další články od PCS s.r.o.