logo

Central Europe Top Award pro Siemens

Siemens se stal jedním ze tří prvních nositelů ocenění CETA (Central Europe Top Award) pro firmy, které patří k nejvýznamnějším v celém regionu střední a východní Evropy. Cenu, kterou vyhlašuje sdružení CZECH TOP 100 a společnost Veletrhy Brno, převzal na zahajovacím večeru 49. Mezinárodního strojírenského veletrhu generální ředitel skupiny Siemens v ČR Pavel Kafka.

"Vážíme si toho, že jsme prvním nositelem tohoto ocenění," říká Pavel Kafka, generální ředitel skupiny Siemens v ČR. "Region střední Evropy je pro Siemens klíčový. Zaměstnáváme zde bezmála 60.000 lidí a dosahujeme obratu přes 7,5 miliard euro. Hrajeme klíčovou roli v modernizaci infrastruktury regionu, přinášíme nejnovější technologie. Ale hlavně – v každé zemi, ve které Siemens působí, jsme dobrým občanem. Podporujeme vzdělanost, jsme šetrní k životnímu prostředí a jsme významným firemním dárcem," dodal Kafka.

Dalšími společnostmi, které letos ocenění CETA získaly, jsou firmy Rockwool International A/S (při příležitosti letošního Mezinárodního stavební veletrhu) a koncern BOSCH Group (na Autosalonu Brno 2007).

Článek ze dne 2. října 2007 - úterý

Další články od Siemens Enterprise Communications s.r.o.