logo Siemens Enterprise Communications s.r.o.

Telefony Siemens Gigaset S680 a S685

Siemens Gigaset S680 a S685 (s telefonním záznamníkem) jsou dalšími produkty, které přinášejí technologii Bluetooth do portfolia bezšňůrových telefonů Gigaset společnosti Siemens Home and Office Communication Devices (SHC). Tyto nové modely řady S podporují používání náhlavních souprav a přenos V-Card záznamů mezi počítači a mobilními telefony prostřednictvím technologie Bluetooth.

Oba telefony se vyznačují jednoduchým používáním a oceněním špičkovým designem (iF product design award). Technologie ECO-DECT zaručuje energetickou účinnost a automaticky snižuje vysílací výkon v závislosti na vzdálenosti od základny.

Prostřednictvím rozhraní Bluetooth lze Gigaset S680/S685 jednoduše připojit k náhlavním soupravám, mobilním telefonů, PDA a počítačům a provést rychlou a snadnou výměnu dat. Pro podporu bezproblémové synchronizace s kontakty v programu MS Outlook si uživatelé mohou na www.siemens.com/gigaset zdarma stáhnout software Siemens QuickSync. Oba telefony mohou přes technologii Bluetooth přijímat digitální obrázky. Ty pak lze použít jako šetřiče displeje nebo vizuály pro identifikaci volajícího.

Telefony Gigaset S680 a 685 jsou rodinné telefony - velký podsvícený displej zaručuje snadné čtení, menu je intuitivní, klávesnice je jasně uspořádaná. Oba telefony nabízejí užitečné extra funkce, například SMS a dětskou chůvičku.

Technologie Gigaset ECO-DECT ušetří až 60 % energie v porovnání s tradičními telefony Gigaset a v režimu ECO snižuje vysílací výkon. Je-li používáno pouze jedno sluchátko, snižuje základna vysílací výkon téměř na nulu v případě, že je v ní sluchátko uloženo. I mimo základnu či při používání více sluchátek umí režim ECO vysílací výkon snížit o 80 procent.

Adresář má kapacitu až 250 záznamů, z nichž každý může obsahovat až tři různá telefonní čísla. Funkce obrázkový CLIP přiřadí záznamům v adresáři obrázek. Když telefon zvoní, uživatelé vidí, kdo volá. Uživatelé, kteří chtějí volat handsfree, si mohou vybrat mezi pohodlným reproduktorem v plně duplexní kvalitě, náhlavní soupravou Bluetooth nebo tradiční náhlavní soupravou se standardním 2,5mm konektorem.

K základně lze připojit až šest sluchátek. Gigaset S680/685 lze k dalším sluchátkům připojit stejně snadno jako k interkomu Gigaset HC450 u vstupních dveří. Když u nich někdo zazvoní, mohou majitelé přístroje Gigaset s návštěvou mluvit a otevřít jí dveře pomocí svého bezšňůrového telefonu Gigaset odkudkoli z domu či ze zahrady.

Model Gigaset S685 obsahuje telefonní záznamník nabízející až 40 minut nahrávacího času. Lze jej ovládat sluchátky nebo tlačítky na základně.

Telefony Gigaset S680 a Gigaset S685 s technologií Bluetooth jsou vylepšením známých přístrojů Gigaset S670/675. Doporučená cena telefonu Gigaset S680 je 2.590,- Kč a modelu se záznamníkem Gigaset S685 je 3190 Kč.

Článek Siemens Enterprise Communications s.r.o. ze dne středa 17. září 2008

Další články od Siemens Enterprise Communications s.r.o.

OpenScape Mobility

James O Neill jmenován výkonným ředitelem Siemens Enterprise Communications

Gores Group a Siemens podepsaly finální smlouvu o založení společného podniku

Nové serverové řešení pro sjednocenou komunikaci Siemens OpenScape umožňuje provoz komunikačních aplikací na jednotné softwarové platformě

Telefony Siemens Gigaset S680 a S685

S novým adaptérem Gigaset HomePlug AV 200 budete mít domácí síť v mžiku

Siemens představuje řešení Power-over-Ethernet pro bezdrátové sítě 802.11n

Produkty Siemens Gigaset mají nového distributora

ARQUES získá 80,2 % podíl ve společnosti Siemens Home and Office Communication Devices

Siemens a Gores Group se stávají společnými partnery firmy Siemens Enterprise Communications

Siemens Home and Office Communication Devices

Deset milionů prodaných licencí Siemens HiPath 4000

Dva nové bezšňůrové telefony Siemens Gigaset pro ISDN

Správa Pražského hradu si vybrala pro dodávku uceleného komunikačního řešení opět společnost Siemens

Nezávislá analýza potvrzuje výhody řešení Power-over-Ethernet pro 802.11n od společnosti Siemens

Hledáte skvělý dárek pro Den matek ? Podívejte se na bezšňůrové telefony Siemens Gigaset

Interkom Siemens Gigaset HC450 ovládaný bezšňůrovým telefonem Gigaset

Nové serverové řešení pro sjednocenou komunikaci Siemens OpenScape umožňuje provoz komunikačních aplikací na jednotné softwarové platformě

Gigaset SE365 WLAN kombinuje přístupový bod, ethernetový adaptér a repeater

Siemens představuje novou značku OpenScale pro služby sjednocené komunikace od různých dodavatelů

Velké firmy implementují platformu sjednocené komunikace Siemens HiPath 8000

Gigaset C470 IP a C475 IP pro klasické bezšňůrové telefony pro pevnou síť a VoIP volání

CeBIT 2008 Siemens Enterprise Communications představí komplexní řešení sjednocené komunikace pro firmy všech velikostí a typů

Siemens Enterprise představuje komplexní aplikační rámec OpenSOA pro firemní řešení otevřené komunikace

Siemens Gigaset S670 a S675

Siemens Gigaset C470

Siemens Home and Office Communication Devices posiluje oblast middlewaru bran spoluprací s firmou Jungo

Siemens Gigaset AL140 a Gigaset AL145 přinášejí kvalitu za nízkou cenu

IP komunikační systém Siemens HiPath 4000 V4 podporuje mobilitu, zvyšuje flexibilitu implementace a snižuje celkové náklady vlastnictví

Siemens dodavatelem pro největší privátní řízenou IP síť v Evropě

Produkty Siemens Gigaset snižují spotřebu energie

Nový HiPath Trading od společnosti Siemens jako první trading řešení čistě na bázi IP nabízí větší mobilitu a integraci procesů

Central Europe Top Award pro Siemens

Siemens uzavřel licenční dohodu s IBM o poskytování technologie OpenScape