logo

Siemens Home and Office Communication Devices posiluje oblast middlewaru bran spoluprací s firmou Jungo

Společnosti Siemens Home and Office Communication Device (SHC), přední výrobce širokopásmových routerů a DECT a IP telefonů, a Jungo Ltd., vedoucí poskytovatel širokopásmových služeb s přidanou hodnotou, spojují své síly a vlastníkům sítí a poskytovatelům internetových služeb nabízejí brány pro dokonalejší služby příští generace.

Vylepšené brány Siemens Gigaset fungující na softwarové platformě OpenRG™ společnosti Jungo umožní poskytovatelům služeb nabízet zákazníkům nové služby a aplikace domácí zábavy, například televizi přes internetový protokol (IPTV) a video na vyžádání (VOD).

Strategická spolupráce společností SHC a Jungo spojuje sílu nejlepšího softwaru s globálním výrobcem a značkou a poskytovatelům služeb otevírá příležitost nabízet nové inovativní služby za výrazně nižších provozních nákladů. Zavedení dokonalejšího společného řešení sníží náklady na údržbu a vývojový čas nových aplikací. Výsledkem bude rychlejší a snadnější uvedení služeb jako IPTV a VOD.

Představením nových služeb mohou poskytovatelé získat příjmy, zachovat si zákazníky a odlišit se od konkurence. Koncoví uživatelé také profitují z nových služeb podle vlastních potřeb, dalších bezpečnostních funkcí a velmi snadného aktivačního procesu využívajícího novou jednoduchou technologii Plug and Play.

Software Jungo OpenRG podporuje všechny běžné domácí a přístupové sítě, a tak domácí síti umožňuje začlenit DSL a kabelový internet, dokonalejší telefonii, konvergenci pevné a mobilní linky (FMC) a domácí archiv. Brány Siemens na bázi softwaru Jungo OpenRG umožňují operátorům nabízet další aplikace a služby, například vysoce kvalitní Voice over IP, služby zabezpečení dat, video služby a vzdálený management. Všechny vlastnosti a funkce jsou dostupné na jediné, otevřené, škálovatelné a okamžitě použitelné platformě. Ta může být nakonfigurována a aktualizována vzdáleně. Poskytovatel služeb ji také může snadno upravit tak, aby vyhovovala individuálním potřebám různých zákaznických skupin.

"Požadavky na šířku pásma stále rostou," vysvětlil dr. Jochen Eickholt, výkonný ředitel společnosti SHC. "Poptávka po filmech z internetu se zvyšuje – video portály a služby, online hry a IPTV jsou populárnější, a to vše lze nabízet pouze používáním nejnovějšího softwaru. Díky partnerství se společností Jungo nyní Siemens Gigaset nabízí dokonalé, ekonomické a dlouhodobé řešení, a tak dovoluje operátorům flexibilně reagovat na rostoucí očekávání jejich zákazníků."

"Spojení globální značky, výrobních schopností a produktových možností společnosti Siemens Home and Office Communication Devices s osvědčenými softwarovými výrobky firmy Jungo znamená vedení na trhu s domácími branami pro širokopásmové operátory," řekl Eran Rom, výkonný ředitel společnosti Jungo. "SHC má k dispozici dlouholeté zkušenosti, prvotřídní hardware a vynikající design, což je ideální základ pro to, aby společnost Jungo dodala své know-how a inovativní řešení pro software bran."

Brány Siemens založené na platformě OpenRG budou nabízeny od jara 2008.

OpenRG™

Software OpenRG™ společnosti Jungo pro domácí brány umožňuje dodávku inovativních, použitelných a snadno ovladatelných služeb s přidanou hodnotou do rozvíjejícího se digitálního domova a zároveň minimalizuje náklady operátora spojené s podporu a zvyšuje rychlost uvedení služeb s přidanou hodnotou na trh. OpenRG podporuje všechny oblíbené domácí sítě a přístupové sítě a obsahuje vysoce výkonnou a na funkce bohatou podporu služeb s přidanou hodnotou, například QoS, VoIP, firewall, vzdálený management a další služby s přidanou hodnotou. Po celém světě jsou v provozu miliony bran na bázi Jungo. Operátoři používající brány Jungo mohou rychle a jednoduše zavést nové služby s přidanou hodnotou, které zvyšují zisky a průměrný výnos na zákazníka (ARPU).

Jungo Ltd.

Společnost skupiny NDS, je poskytovatelem širokopásmových domácích řešení pro služby s přidanou hodnotou. Vlajkové produkty firmy Jungo, OpenRG™ (softwarová platforma pro rezidenční brány) a OpenSMB™ (softwarová platforma pro malé a středně velké firmy), umožňují širokopásmovým operátorům dodávat do digitálního domova řízené služby přinášející zisk.

Jungo také nabízí softwarová řešení pro USB a PCI konektivitu včetně toolkitu WinDriver™, který vývojářům umožňuje rychle vytvářet drivery přístrojů, které mohou bez modifikace fungovat na více operačních systémech, a USBware™, kompletní vysoce kvalitní zabudované sestavy protokolů USB, umožňující výrobcům přístrojů do jejich návrhů jednoduše začlenit standard konektivity USB OTG/Host/Device. Více informací o společnosti Jungo Ltd. a našich produktech najdete na jungo.com.

NDS Group plc

Je většinově vlastněnou dceřinou společností firmy News Corporation a dodává otevřenou end-to-end digitální technologii a služby operátorům platformy placené televize a poskytovatelům obsahu. Více informací o NDS najdete na nds.com.

Siemens Home and Office Communication Devices GmbH & Co KG

Stoprocentní dceřinou společností koncernu Siemens AG. Firma se sídlem v Mnichově je zaměřena na design, výrobu a distribuci širokého portfolia produktů Siemens Gigaset, jež zahrnuje klasické bezšňůrové telefony, telefony pro volání přes pevnou linku, přístroje pro Voice over IP, routery, brány a softwarová řešení. Portfolio také obsahuje přístroje WIMAX a koncové přístroje pro domácí média, jako jsou set-top boxy. Společnost operuje po celém světě. Její hlavní výroba se nachází v německém Bocholtu, kde se produkty Gigaset vyvíjejí a vyrábějí podle nejpřísnějších kvalitních a environmentálních standardů.

Článek ze dne 16. ledna 2008 - středa

Další články od Siemens Enterprise Communications s.r.o.

OpenScape Mobility

James O Neill jmenován výkonným ředitelem Siemens Enterprise Communications

Gores Group a Siemens podepsaly finální smlouvu o založení společného podniku

Nové serverové řešení pro sjednocenou komunikaci Siemens OpenScape umožňuje provoz komunikačních aplikací na jednotné softwarové platformě

Telefony Siemens Gigaset S680 a S685

S novým adaptérem Gigaset HomePlug AV 200 budete mít domácí síť v mžiku

Siemens představuje řešení Power-over-Ethernet pro bezdrátové sítě 802.11n

Produkty Siemens Gigaset mají nového distributora

ARQUES získá 80,2 % podíl ve společnosti Siemens Home and Office Communication Devices

Siemens a Gores Group se stávají společnými partnery firmy Siemens Enterprise Communications

Siemens Home and Office Communication Devices

Deset milionů prodaných licencí Siemens HiPath 4000

Dva nové bezšňůrové telefony Siemens Gigaset pro ISDN

Správa Pražského hradu si vybrala pro dodávku uceleného komunikačního řešení opět společnost Siemens

Nezávislá analýza potvrzuje výhody řešení Power-over-Ethernet pro 802.11n od společnosti Siemens

Hledáte skvělý dárek pro Den matek ? Podívejte se na bezšňůrové telefony Siemens Gigaset

Interkom Siemens Gigaset HC450 ovládaný bezšňůrovým telefonem Gigaset

Nové serverové řešení pro sjednocenou komunikaci Siemens OpenScape umožňuje provoz komunikačních aplikací na jednotné softwarové platformě

Gigaset SE365 WLAN kombinuje přístupový bod, ethernetový adaptér a repeater

Siemens představuje novou značku OpenScale pro služby sjednocené komunikace od různých dodavatelů

Velké firmy implementují platformu sjednocené komunikace Siemens HiPath 8000

Gigaset C470 IP a C475 IP pro klasické bezšňůrové telefony pro pevnou síť a VoIP volání

CeBIT 2008 Siemens Enterprise Communications představí komplexní řešení sjednocené komunikace pro firmy všech velikostí a typů

Siemens Enterprise představuje komplexní aplikační rámec OpenSOA pro firemní řešení otevřené komunikace

Siemens Gigaset S670 a S675

Siemens Gigaset C470

Siemens Home and Office Communication Devices posiluje oblast middlewaru bran spoluprací s firmou Jungo

Siemens Gigaset AL140 a Gigaset AL145 přinášejí kvalitu za nízkou cenu