logo CÍGLER SOFTWARE a.s.

iDoklad - účetnictví a sdílení firemních dokladů online

Cígler Software spustil nový iDoklad - nejpoužívanější on-line fakturační službu v ČR. Služba je kompletně v novém - od technologie po grafiku a nově přes ni vystavíte fakturu z jakéhokoliv chytrého telefonu nebo tabletu.

Vývojáři Cígler Software postavili nový iDoklad na moderní technologii HTML5. Ta umožňuje rychlejší a pružnější úpravy v aplikaci, jednodušší a intuitivnější uživatelské rozhraní a hlavně bezproblémové fungování v mobilních zařízeních. I bez speciální aplikace tak své faktury vystavíte například z telefonu s operačním systémem iOS, Android, BlackBerry nebo Windows Phone.

"Po šesti měsících vývoje a dvou letech provozu předchozí verze začínáme novou etapu iDokladu. Dnes máme přes 27000 uživatelů ve třech zemích Evropy a jsme nejpoužívanější službou svého druhu u nás. Nový iDoklad nás má posunout ještě dál - proto je ve znamení inovací, mobilních zařízení a cloudu,“" řekl majitel firmy Cígler Software, Martin Cígler.

Hlavní výhody iDokladu:

Právě propojení s účetními systémy patří mezi velké výhody iDokladu. Fakturu, kterou nyní vystavíte přes mobil třeba ještě na jednání s klientem, iDoklad automaticky odešle do vašeho účetnictví. Svou práci tak zjednodušíte, zrychlíte a odstraníte riziko chyby při ručním přepisování. iDoklad ale samozřejmě využijí i podnikatelé, kteří účetní programy nepoužívají.

"První ohlasy na nový iDoklad jsou výborné, což nás těší. Jako vždy ale i teď sbíráme veškeré náměty, kritiku a zpětnou vazbu a téměř každý týden se chystáme zveřejnit aktualizaci, která iDoklad posune zase o kousek blíže našim uživatelům a jejich potřebám," dodává Martin Cígler.

Další články k tématům - Android - BlackBerry - fakturace - iDoklad - PDF - tablet - telefon - Windows

Článek CÍGLER SOFTWARE a.s. ze dne 7. června 2013 - pátek

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.

iDoklad - účetnictví a sdílení firemních dokladů online

J&T vstupuje do Cígler Software

Evidence dokumentů DMS je součástí ERP Money S5