logo CÍGLER SOFTWARE a.s.

Harley Davidson jede na Money S4 od Cígler Software

Plzeňská pobočka společnosti West-End-Bikes s.r.o., obchodní zástupce motorkářské značky Harley Davidson, se stala další společností, u které byl nasazen informační systém Money S4.

Společnost West-End-Bikes je zaměřena nejen na prodej světoznámých motocyklů Harley Davidson, stylových doplňků a náhradních dílů, ale zajišťuje také jejich plnohodnotný autorizovaný servis. Pro řízení své plzeňské prodejny, jejíž otevření je plánované na začátek prosince, si zvolila informační systém Money S4 z dílny Cígler Software. Ten je určený středním a menším společnostem, které preferují robustní řešení s SQL serverem, ale nechtějí investovat do komplexních implementačních řešení na míru. Celý systém byl nasazen ve skvělém čase, a to během jediného měsíce od úvodní prezentace včetně rozšiřujícího personálního a mzdového modulu Target S4.

"Líbí se mi, že se podařilo Money S4 nasadit v tak krátkém čase," oceňuje Peter Szalay, IT manažer společnosti. "V polovině září jsme zahájili jednání a koncem října už vše včetně Target S4 fungovalo bezchybně. 5. prosince 2009 proběhne oficiální otevření naší plzeňské pobočky a je nutné, abychom na naše zákazníky byli dokonale připravení. Na Money S4 se mi líbí zejména jednoduché ovládání a široká paleta funkcí. Jsem rád, že jsme zvolili právě toto řešení - efektivně skloubilo nízkou cenu a snadné nasazení systému nižších kategorií, ale současně také zajistilo funkce a možnosti pokročilých ERP systémů programovaných na míru."

Money S4 u harleyářů jede bezchybně a tak by otevření prodejny mělo být už jen pouhou formalitou. Uživatelé si sami - pod dohledem techniků Cígler Software - naplnili seznamy základními daty a tak nebudou potíže ani s uživatelskou náročností programu. Ostatně, Money S4 vždy vychází svým ovládáním uživatelům vstříc.

Další články k tématům - Cígler - Davidson - Harley - Money - S4 - Software - Peter Szalay

Článek CÍGLER SOFTWARE a.s. ze dne 1. prosince 2009 - úterý

Další články od CÍGLER SOFTWARE a.s.

Harley Davidson jede na Money S4 od Cígler Software

Vaše firma v iPhonu