logo Infinity a.s.

Martin Hruška je novým obchodním ředitelem pro podnikové aplikace Infinity

Významnou posilou týmu Infinity a.s. se na pozici Obchodního ředitele pro podnikové aplikace stal Martin Hruška. Nastoupil s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti podnikových aplikací.

Martin Hruška v letech 2002 - 2013 působil ve společnosti Microsoft s.r.o. na pozici Partner Account Manager. Zde měl mimo jiné na starost prodej podnikových aplikací ERP a CRM i komplexní správu důležitých obchodních kontaktů. Od 1.8. 2013 začal ve stejné oblasti rozvíjet obchodní aktivity Infinity, která je dlouhodobým partnerem Microsoftu pro Českou republiku.

Společnost Infinity se v letošním roce rozrostla díky akvizici severočeské firmy 3NET a mimo jiné se stala prvním implementátorem nového podnikového informačního systému Microsoft Dynamics AX 2012 v České republice.

"Je to pro mě zajímavý posun v kariéře. Infinity je v oblasti implementace podnikových informačních systémů od Microsoftu dlouhodobě prověřeným partnerem a momentálně ji čeká další vzestup na trhu. Tomu rád svými zkušenostmi napomohu," říká Martin Hruška.

Další články k tématům - akvizice - CRM - Dynamics - ERP - Martin Hruška

Článek Infinity a.s. ze dne 27. srpna 2013 - úterý

Další články od Infinity a.s.