logo Infinity a.s.

Odborné semináře představí Microsoft Dynamics AX s modulem pro strojírenskou zakázkovou výrobu

Microsoft a Infiniy pořádají v lednu 2011 řadu odborných seminářů se zaměřením na nové pohledy v zakázkové výrobě - IEM (Industrial Equipment Manufacturing). Akce jsou zdarma a proběhnou v Brně (13.1. 2011), Praze (18.1. 2011) a Pardubicích (20.1. 2011). Vše se bude odehrávat v příjemné novoroční atmosféře zakončené degustací vín a novoročním dárkem.

Trendem posledních let je specializace. Podniky orientující se na výrobu specifických nástrojů, jednoúčelových strojních zařízení, tedy podniky, jejichž hlavní činností je zakázková výroba, jsou tímto vývojem nejvíc zasaženy. Mnohé z nich přijdou do nesnází v případě, kdy výroba probíhá z předložené dokumentace zákazníka, ale zároveň je potřeba dlouhodobě a strategicky plánovat. Zákazníci dávají důraz na zkrácení času výroby, nižší ceny, vysokou kvalitu a nároky na zohlednění jejich specifických požadavků.

Na tyto a další otázky řízení zakázkové výroby se pokusí dát odpověď odborníci Microsoft a Infinity. Na semináři se mimo jiné dozvíte, jaké zkušenosti s implementací ERP systému mají společnosti RETIA a.s. a EKOBAL, spol. s r.o. Dále Vám představíme informační systém Microsoft Dynamics AX - modely Workflow, Controlling, Business Intelligence.

V nových pohledech na zakázkovou výrobu Vám přiblížíme zejména Projektové řízení, Portálové řešení, Konfigurátor výrobků a Řízení komerčního servisu. V průběhu semináře se spojíme live-meetingem i s partnerskou společností to-increase, která uvede na míru šitý modul pro zakázkovou výrobu tzv. IEM - Industrial Equipment Manufakturing.

Zmiňované řešení nachází své uplatnění u zakázkové výroby, kde je kladen důraz na méně často se opakující řešení, modularitu finálních výrobků, anebo na vývoj nových originálních řešení.

Na zájemce z působností v oblasti zakázkové výroby se budeme těšit 13.1. 2011 v Brně, 18.1. 2011 v Praze a 20.1. 2011 v Pardubicích.

Další články k tématům - Brno - Controlling - Dynamics - ERP - IEM - Pardubice - Praha - seminář - výroba - Workflow - zdarma

Článek Infinity a.s. ze dne 10. ledna 2011 - pondělí

Další články od Infinity a.s.