logo Mediatel s.r.o.

Chci taxi: nová aplikace pro chytré telefony s OS Android

Chci taxi je nová aplikace od ZlateStranky.cz, která je určena pro uživatele telefonů s operačním systémem Android. Chci taxi pomůže snadno najít důvěryhodnou taxislužbu kdekoliv v ČR a na Slovensku.

Aplikace Chci taxi spolupracuje s databází ZlateStranky.cz a využívá informace o poloze přístroje s GPS. Je k dispozici zdarma pro uživatele iPhonů a telefonů se systémem Android.

Zdarma dostupná aplikace Chci taxi je šikovným pomocníkem na cestách po České republice a Slovensku. Po svém spuštění zjistí polohu přístroje, v databázi ZlatéStránky.cz nalezne lokálně dostupné taxislužby, zobrazí je včetně hodnocení uživatelů a nabídne přímo možnost přivolat si vůz zvoleného poskytovatele. Jedná se zároveň o pilotní projekt v rámci celé Evropy. Pokud se u nás osvědčí, dočkají se brzy nasazení i další evropské země.

"Většina z nás už někdy řešila problém, jak najít v neznámém městě spolehlivou taxislužbu," uvádí Pavel Kotyza, ředitel pro mobilní služby společnosti Mediatel a dodává: "Aplikace Chci taxi i díky systému uživatelskému hodnocení pomůže najít solidního poskytovatele taxi služeb a vyhnout se nepříjemnému, časově náročnému a často i riskantnímu mávání na taxík na ulici."

Aplikace Chci taxi propojuje výhody široké databáze firem poskytujících taxislužby v databázi Zlatých stránek s moderními principy geolokace. Díky systému uživatelského hodnocení navíc dostanou uživatelé i informaci o zkušenostech s konkrétním poskytovatelem taxi služeb a sami se také mohou o své dojmy podělit s ostatními.

"Při vyhledání budou uživatelům zobrazeni všichni lokální poskytovatelé taxi služeb, kteří jsou ve Zlatých stránkách. Tím, že dáme uživatelům možnost je hodnotit, vytvoříme také zejména ve velkých městech tlak na zkvalitnění poskytovaných služeb," uzavírá Pavel Kotyza.

Chci taxi je pro iPhone bezplatně dostupná na iTunes. Pro telefony s OS Android bude k dispozici na Android marketu asi do čtrnácti dnů.

Další články k tématům - Android - GPS - iPhone - taxi - zdarma - ZlateStranky - Pavel Kotyza

Článek Mediatel s.r.o. ze dne 7. února 2011 - pondělí

Další články od Mediatel s.r.o.

NočníStránky.cz: web a mobilní aplikace pro milovníky nočního života

Chci taxi: nová aplikace pro chytré telefony s OS Android