logo Mediatel s.r.o.

Mediatel Zlaté stránky získal mezinárodní ocenění International Award for Excellence

Společnost Yellow Pages Association, jedna z největších mezinárodních asociací tiskových a digitálních médií, oznámila vítěze ceny Industry Excellence Awards za rok 2007. Předání cen se uskutečnilo na gala večeru výroční konference a výstavy s názvem "Nové nástroje v novém světě" v Mandalay Bay Resort & Casino v Las Vegas.

Za dosažení vynikajících výsledků v oblasti tištěných a on-line adresářů byli oceněni vydavatelé, obchodníci a přidružené společnosti, pohybující se v oboru, který dosahuje hodnoty 31 miliard amerických dolarů světového a 14,6 miliardy dolarů amerického trhu s obchodními adresáři.

Společnosti Mediatel Česká republika a Mediatel Slovensko získaly zlaté ocenění "Special Gold First Place Award" za celkový vyjímečný přístup k oboru tiskových a on-line adresářů a jeho rozvoji. "Je pro nás velkou ctí získat toto mezinárodní uznání a zařadit se tak vedle významných společností, jako je AT&T Advertising and Publishing a další přední hráči oboru. Tým Mediatelu odvedl velký kus práce na loňském re-poziciování značky i produktů a ocenění tohoto typu nám pomůže posílit naší pozici a podpořit naše zákazníky," vysvětluje Kimberli Lewis, generální ředitelka společnosti Mediatel pro Českou a Slovenskou republiku.

"Industry Excellence Award je oceněním pro ty vybrané, kteří poskytují inzerentům nejefektivnější nástroje na získání svých zákazníků formou reklamy v tištěných nebo internetových Zlatých stránkách," dodává Neg Notron, president YPA. "S inovovanými produkty a programy umožňují vydavatelé Zlatých stránek, dodavatelé a certifikovaní zástupci z řad marketingu dosáhnout lokálním a národním inzerentům lepší návratnosti investic do reklamy."

Mediatel je vydavatelem Zlatých stránek v tištěné a on-line formě v České a Slovenské republice. Vydává přes 5 milionů tištěných adresářů a eviduje okolo 700 000 unikátních uživatelů Zlatých stránek on-line v Čechách a na Slovensku.

Článek Mediatel s.r.o. ze dne 17. dubna 2008 - čtvrtek

Další články od Mediatel s.r.o.