logo PCS s.r.o.

PCS představuje nový partnerský program pro prodejce Kaspersky Lab

Společnost PCS spol. s r. o., přední dodavatel bezpečnostních technologií a oficiální distributor Kaspersky Lab pro ČR a SR, uspořádala 16. dubna v hotelu IRIS v Praze historicky první partnerské setkání pro prodejce produtků Kaspersky Lab v České republice.

Na tomto setkání byl představen nový partnerský program, nová partnerská zóna a chystané produkty včetně dosud nevydaných verzí Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Mobile Security 8.0, které budou k dispozici v polovině letošního roku.

"Vývojářská základna Kaspersky Lab čítá více než 450 programátorů, což pro firmu přináší velkou konkurenční výhodu a zaručuje vynikající vlastnosti jejích produktů. To se odráží i ve skvělých výsledcích společnosti, která se v prodeji krabicových verzí v zemích západní Evropy řadí na druhou příčku a dosáhla vloni celkového obratu 380 milionů dolarů," poznamenává Bohdan Vrabec, Kaspersky Distribution Manager ze společnosti PCS spol. s r. o.

Společnost Kaspersky Lab, založená v roce 1997, je vysoce růstovou společností, která se úspěšně etablovala na evropském i světovém trhu bezpečnostních produktů. 
Kaspersky Lab nabízí produkty jak pro domácí, tak i firemní zákazníky, zaručující ochranu před všemi druhy hrozeb: viry, červy, spywarem, adwarem, spamem, phishingem a hackerskými útoky. Na celém světě její produkty používá 200 milionů uživatelů a více než 10 tisíc firemních zákazníků. Mezi nimi je v České republice Česká pošta, Czech On-Line nebo ČVUT Praha, ve světě například Deutsche Bahn.

Mezi cíli představeného partnerského programu je především dlouhodobá a systematická spolupráce a podpora produktů Kaspersky Lab, motivace aktivních prodejců ke zvyšování obratů, posílení marketingu a znalosti značky Kaspersky Lab přes síť prodejců a v neposlední řadě také maximalizace objemu prodeje přes nepřímý prodejní kanál.

Další články k tématům - Kaspersky - partnerský - produkty - program - Bohdan Vrabec

Článek PCS s.r.o. ze dne 20. dubna 2009 - pondělí

Další články od PCS s.r.o.