logo

Michael Page International použije k ochraně dat produkty společnosti Check Point

Check Point Software Technologies Ltd. oznamuje, že Michael Page International použije proti krádeži citlivých dat a úniku informací z počítačů a přenosných zařízeních produkty společnosti Check Point.

Společnost Michael Page International, světový lídr v oblasti personálního poradentsví, vybrala Check Point Media Encryption kvůli kvalitnímu zabezpečení USB portů, přenosných přístrojů a diskových jednotek, centralizovanému řídicímu systému a schopnosti vytvořit kompletní přehled o všech použitých přístrojích v systému.

"Full Disk Encryption, neboli šifrování celého pevného disku, znamená, že se uživatel již nemusí rozhodovat, které soubory potřebují ochranu. S produktem společnosti Check Point je zabezpečení vždy aktuální a data jsou šifrována v reálném čase, a tak jsou důvěrné informace stále v bezpečí a uživatele se o zabezpečení nemusí nijak starat. Navíc uživatel nezaznamená žádné nebo jen velice malé změny výkonnosti systému," říká Graham Taylor, šéf IT zabezpečení v Michael Page.

Daniel Šafář, manažer prodeje společnosti Check Point, dodává : "Vzhledem k nárůstu ztrát a krádeží dat je bezpečnost informací jedním z klíčových bodů ve firmách. Jsme proto rádi, že našim klientům můžeme dodávat komplexní a osvědčená bezpečnostní řešení, která pomáhají rychle a účinně chránit citlivá data."

Check Point Full Disk Encryption poskytuje automatické šifrování celého pevného disku počítače, navíc umožňuje konfiguraci podle konkrétních potřeb zákazníka. Při startu počítače je vyžadováno přístupové jméno a hesla pro spuštění systému, čímž se zvyšuje úroveň celkového zabezpečení.

Produkty Check Point podporují více uživatelských platforem než jakýkoli jiný produkt v této oblasti - od laptopů s Windows, Linuxu a Mac OS až po smartphony a PDA přístroje se Symbian, Windows Mobile, Palm nebo PocketPC.

Článek ze dne 27. listopadu 2008 - čtvrtek

Další články od Check Point Software Technologies s.r.o.