logo

Kurzy Gopas pro uživatele Apple

Počítačová škola GOPAS nabízí zájemcům kurzy Apple vedené lektory certifikovanými přímo firmou Apple. Apple iLife, Apple iWork, Apple Aperture, Apple Final Cut Express tvoří čtyřlístek nejzajímavějších kurzů z aktuálně nejširší nabídky Apple školení v ČR.

Zájem o programy Apple v poslední době roste spolu s tím, jak raketovým tempem narůstá komunita uživatelů počítačů Mac a dalších Apple zařízení (iPod, iPhone či iPad). Gopas je největší počítačovou školou a současně jediným autorizovaným školicím centrem Apple v ČR.

Apple iLife - základní kurz

"Tento kurz je určen uživatelům počítačů Mac, kteří se chtějí seznámit se všemi součástmi balíku Apple iLife,“" říká k základnímu kurzu Vítězslav Holas z Počítačové školy Gopas, "jeho absolventi zvládnou iPhoto pro práci s obrázky, iMovie pro precizní střih videa, iDVD pro jednoduchou tvorbu DVD disků, Garage Band pro zpracování zvuku a iWeb pro efektivní vytváření webových stránek," upřesňuje Holas.

Apple iWork - základní kurz

Kurz Apple iWork je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit pracovat s praktickou sadou iWork, umožňující vytvářet dokumenty, tabulky a prezentace. Sada obsahuje programy Pages pro vytváření textových dokumentů, Numbers pro vytváření tabulek či grafů a Keynote pro vytváření efektivních prezentací.

Apple Aperture - základní kurz

Na tomto základním kurzu se lze naučit dokonale ovládat aplikaci Apple Aperture. Seznámíte se zde s hromadným zpracováním fotografií, využíváním metadat i s problematikou archivace. Naučíte se efektivně používat RAW formát a díky němu maximalizovat kvalitu získaných snímků - napravovat špatnou expozici, vyvážení bílé barvy, upravovat šum, korigovat vady objektivu, zlepšovat barevné podání, správně zaostřovat a provádět drobné retuše. Hotové snímky se naučíte připravovat pro tisk, vytvářet z nich prezentace a webové galerie.

Apple Final Cut Express - základní kurz

Tento kurz nejrozšířenějšího střihového softwaru na platformě Mac školí Gopas jako jediný v ČR i na Slovensku. Účastníci se zde mohou seznámit se základními pojmy z oblasti digitálního videa a zvuku, naučí se importovat materiál, editovat video a zvuk, aplikovat přechody a efekty, doplňovat titulky a exportovat hotový film.

Po zvládnutí tohoto kurzu je velmi snadný přechod na profi verzi Apple Final Cut Pro. "Jedná se o ideální cenově dostupný střihový software pro ty, kterým již nedostačují možnosti iMovie,“" zve na kurz Vítězslav Holas z Gopasu.

Další články k tématům - Apple - iDVD - iLife - iMovie - iPad - iPhone - iPhoto - iPod - iWeb - iWork - Keynote - kurz - Mac - školení - video - Vítězslav Holas

Článek ze dne 5. října 2010 - úterý

Další články od GOPAS, a.s.

Nabídka zaměstnání