logo

Nové kurzy Gopas pro rok 2012

Počítačová škola Gopas připravila kurzy pro rok 2012 s celou řadu novinek. Gopas připravil i zbrusu nové kurzy ze zajímavé a výsostně aktuální oblasti licencování nebo nová školení k přicházejícímu operačnímu systému Windows 8.

Příležitost k návštěvě zajímavých a užitečných školení mají správci sítí, programátoři, databázoví specialisté, animátoři, fanoušci počítačů Mac i všichni běžní uživatelé.

Zkušení lektoři s bohatou praxí vás na nových kurzech z oblasti licenční politiky provedou po cestách legálního užívání softwarových licencí. Naučí vás, jak nakládat s právy co nejlépe a bez hrozby postihů pro firmu i jednotlivce. Mezi nová témata patří třeba Základní pravidla legálního soužití se softwarovými licencemi, 2012: Licenční pravidla k produktům Microsoft a další.

"Gopas se může pochlubit také tím, že jako první na trhu přináší přehled novinek očekávaných v budoucí verzi klientských operačních systémů Windows 8", upozorňuje Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas.

Microsoft se chystá tento aktuální operační systém vydat v druhé polovině roku 2012. V kurzech Novinky ve Windows 8 Client pro správce a Novinky ve Windows 8 Server pro správce se můžete již nyní seznámit s ovládáním, novými možnostmi síťování, instalace a imidžování či dalšími novinkami.

Chcete nahlédnout pod pokličku Windows 8 z pohodlí domova či kanceláře? Naučte se s připravovaným operačním systémem určeným primárně pro počítače s dotykovou obrazovkou zacházet prostřednictvím samostudijního výukového kurzu Gopas Úvod do Windows 8 Developer Preview.

Tento bezplatný e-learningový kurz můžete studovat online, nebo si ho stáhnout na svůj počítač ve třech jazykových verzích - české, anglické či německé. Poznáte díky němu nové uživatelské prostředí, vyzkoušíte si práci s přepracovaným programem Windows Explorer i jeho funkcemi jako je Ribbon bar, vylepšené možnosti kopírování a další.

Další články k tématům - e-learning - kurzy - školení - Jan Dvořák

Článek ze dne 15. února 2012 - středa

Další články od GOPAS, a.s.

Nabídka zaměstnání