logo

TechEd-DevCon 2012: největší odborná IT konference v ČR

Odborná konference je určena všem z oborů IT, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft. Akce proběhne ve dnech 23. - 26.4. 2012 v prostorách Multikina Cinestar - Černý Most v Praze, pořadatelem jsou Gopas, Daquas a Microsoft.

Letošní - již desáty a jubilejní ročník se opět koná v prostorech multikina CineStar (dříve Village Cinemas) Černý Most v Praze. Po celou dobu setkání budou moci jeho účastníci zdarma využívat WI-FI bezdrátový internet, připravena budou i nezbytná dobíjecí místa pro laptopy a každý obdrží zdarma poukázky pro využití fitness a bazénu, který se nachází přímo v místě konání. Těšit se můžete také na tradiční středeční TechEd-DevCon party.

"Spojení konferencí TechEd a DevCon se v minulých dvou letech osvědčilo, a proto i 10. ročník nabízí společné setkání odborníků TechEd-DevCon 2012", říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas. Konference je určena všem z oboru informačních technologií, které zajímají aktuální novinky a budoucí trendy v oblasti produktů společnosti Microsoft.

V IT společnosti je již dobrým zvykem, že s příchodem jara přináší Počítačová škola Gopas hlubší pohled na nové produkty, technologie a platformy společnosti Microsoft. Program konference je letos koncipován do tří až čtyř komfortních a plně klimatizovaných sálů, které nesou názvy ShowIT Hall, SQLFest Hall, DevCon Hall a Geek Hall.

Po celou dobu bude v konferenčním komplexu souběžně probíhat doprovodný program, diskuzní fóra a Ask the Expert stánek. ShowIT Hall nabídne přednášky pro IT profesionály, SQLFest Hall bude hlavním stanovištěm odborníků na SQL Server/Business Intelligence, DevCon Hall stánkem s novinkami pro vývojáře a Geek Hall bude plná přednášek s nejvyšší úrovní náročnosti témat.

Opět je možné zakoupit speciální dvoudenní vstupenku.

Další články k tématům - konference - platforma - SQL - WIFI - zdarma - Jan Dvořák

Článek ze dne 16. března 2012 - pátek

Další články od GOPAS, a.s.

Nabídka zaměstnání