logo

Microsoft a Infinity prezentují ERP systémy

Infinity a.s. a Microsoft připravují koncem října a začátkem listopadu prezentace ERP systémů. Zástupci GEMO Olomouc a Retia a.s. v rámci této akce představí řešení a výhody implementace svého ERP systému.

Infinity a.s. spolu s Microsoft s.r.o. připravují koncem října veřejnou prezentaci svých komplexních znalostí z oblasti informačních technologií a praktických zkušeností s produktem Microsoft Dynamics AX. V rámci tohoto dopoledního setkání, věnovaného především společnostem ze strojírenského a elektrotechnického průmyslu, se kromě moderních řešení společnosti Infinity představí společnost Retia a.s., která se zabývá vývojem speciální elektroniky - lokalizačními a vojenskými systémy.

Kromě těchto poznatků získají účastníci podrobnější informace o nástrahách a povinnostech dotačních projektů v realizační fázi i o možnostech jak čerpat finanční prostředky z fondů EU na vlastní projekty. Zejména půjde o výzvy ICT v podnicích a ICT a strategické služby.

Pro oblast stavebnictví připravuje Infinity a.s. spolu se společností GEMO Olomouc začátkem listopadu prezentaci s obdobným zajímavým programem. V rámci prezentace brněnského Ústavu stavební ekonomiky a řízení zde navíc odezní přednáška o ekonomii a celoživotním cyklu staveb.

Další články k tématům - ERP - GEMO - ICT - Infinity - Microsoft - prezentace

Článek ze dne 9. října 2009 - pátek

Další články od Infinity a.s.