logo

Připojte se přes Wi-Fi k počítači a přehrávejte své oblíbené multimediální soubory

Samsung Electronics představuje další skvělou funkci Blu-ray přehrávačů Samsung. Ty lze jednoduše prostřednictvím síťového kabelu nebo Wi-Fi adaptéru připojit do jednoho ze dvou USB portů a získat přístup k funkcím BD Live.

"Pokud si zakoupíte Blu-ray disk a naleznete na něm logo BD Live, můžete si k danému filmu jednoduše a zcela zdarma stáhnout přes internet další informace ze serverů filmových studií, například rozhovory s aktéry, recenze či interaktivní hry," vysvětluje funkci BD Live David Vaculík, produktový manažer audio video techniky společnosti Samsung. "Díky této funkci si nemusíte pořizovat další přídavné flash disky, na kterých byste měli dané informace uloženy. Přístroj totiž disponuje 1GB interní flash pamětí." dodává Vaculík.

Funkce BonusView umožňuje sledovat další obsah, jako jsou komentáře a rozhovory v druhém okně během přehrávání hlavního filmu.

Neocenitelnou funkcí, která rozšiřuje dovednosti Blu-ray přehrávačů a také snižuje nutnost kabelů, je použití funkce PC Streaming přes Wi-Fi bedrátové připojení podporované Blu-ray přehrávači a domácími kiny Samsung.

"Přístroj vám díky USB rozhraní umožní připojit adaptér pro vstup do bezdrátové Wi-Fi sítě. Pokud je váš počítač také připojen do Wi-Fi sítě, Blu-ray přehrávač si z něj jednoduše stáhne a přehraje vaše oblíbené DivX filmy, JPEG fotografie či MP3 hudbu. Počítač tak může být třeba v jiné místnosti domu a vy si na TV prohlédnete jeho obsah, aniž byste museli vstávat z pohovky," říká Vaculík.

Můžete tak sledovat své oblíbené multimediální soubory na sestavě Blu-ray domácího kina nebo Blu-ray přehrávače. Přenos datových proudů z počítače podporuje formáty DivX, MP3 a JPEG a promění váš domov ve špičkové multimediální centrum.

Wi-Fi technologii podporují modely Blu-ray Sound Bar HT-BD8200, Blu-ray domácí kino HT-BD7255, HT-BD7200, HT-BD1255/-BD1252/-BD1250 a Blu-ray přehrávače BD-P1600, BD-P3600 a BD-P4600.

Doporučená maloobchodní cena Blu-ray Sound Bar HT-BD8200 činí 24 990 Kč u Blu-ray domácího kina HT-BD7255 je 29 990 Kč, HT-BD7200 pořídíte za 19 990 Kč. Blu-ray přehrávače BD-P1600 lze zakoupit za 6 990 Kč, BD-P3600 a BD-P4600 za 9 990 Kč.

Článek ze dne 31. července 2009 - pátek

Další články od Samsung