logo

Samsung S7350 Ultra

Samsung Electronics Co., Ltd, vedoucí světový výrobce mobilních telefonů a telekomunikačních zařízení, představuje stylový telefon z edice Ultra Samsung S7350 Ultra. Telefon vysouvací konstrukce potěší nejen ty, kteří si potrpí na pěkném designu, ale udělá radost i milovníkům užitečných funkcí.

Kvalitní 5xMpx fotoaparát s LED bleskem, širokoúhlý 2,6“ TFT WQVGA displej, FM rádio, Bluetooth 2.1 USB 2.0 nebo rozšiřitelná vnitřní paměť jsou již nedílnou součástí předních mobilních telefonů Samsung. Stále častěji je to však i GPS navigace, kterou disponuje právě i v telefon Samsung S7350 Ultra.

S fotoaparátem na výlet? Proč ne! Ideálně když je součástí vašeho mobilního telefonu. 5xMpx v kombinaci s 4x digitálním zoomem, LED bleskem a funkcemi detekce úsměvu a autofocus jsou pouze výčtem vlastností, které v sobě Samsung S7350 Ultra skrývá. Lepší představu o tom, co znamenají, si však uděláte po pořízení první fotografie. A rádi jich uděláte ještě více!

S kamerou do přírody? Určitě dobrý nápad! Ideálně když je i ta vybavením vašeho mobilního telefonu. Se Samsung S7350 Ultras je náhrávání videa s rozlišením 720x480 pixelů hračkou.

Vraťte se z procházky s pěknými zážitky zachycenými na video až v délce 1 hodiny. Vše se vám uloží do interní paměti telefonu o velikosti 100MB, kterou lze rozšířit pomocí micro SD karty až o 16GB. Proč nemít svou videotéku hezkých okamžiků!

Mapu do ruky a vzhůru na cesty! To zná jistě leckdo z nás. Zkuste toto léto vyrazit do přírody tak trochu jinak – s využitím GPS navigace! A opět vám postačí vzít si s sebou pouze mobilní telefon Samsung S7350 Ultra. S využitím Google Maps máte svět otevřený !

Využíváte s oblibou možnost přístupu na internet? I to vám nabídne mobilní telefon Samsung S7350 Ultra, navíc díky podpoře HSDPA 7.2 Mbps opravdu rychle a spolehlivě. Pomocí Bluetooth 2.1 se spojíte s dalšími zařízeními, například i s tiskárnou, pro přenos dat poslouží i USB 2.0. I hudba je tím, s čím si Samsung S7350 Ultra rozumí. Můžete si ji vychutnat prostřednictvím FM rádia nebo mp3 přehrávače. Díky funkcím Voice memo / Voice mail lze telefon do určité míry ovládat i hlasem.

Samsung S7350 Ultra svým vzhledem nezapře, že patří do rodiny mobilních telefonů Samsung Ultra. 2,6“ TFT WQVGA displej skvěle doplňuje další fukce telefonu, ať už je řeč o zobrazování fotografií či GPS navigace. Samsung S7350 Ultras s velmi kompaktními rozměry 109mm x 50.3 x 12.6 a váhou pouhých 110g ideálně padne do kapsy. Kdo by ale takový elegantní telefon nosil v kapse ? V dlani se vyjímá mnohem lépe !

Samsung S7350 Ultra je na našem trhu dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 8199,- Kč včetně DPH.

Další články k tématům - GPS - navigace - S7350 - Samsung - telefon - Ultra

Článek ze dne 20. května 2009 - středa

Další články od Samsung