logo

Samsung S7220 Ultra

Samsung Electronics představuje nový model z prémiové edice Ultra - Samsung S7220 Ultra. Stylový telefon klasické konstrukce navržený ve stejném koceptu jako vlajková loď UltraTOUCH je vybaven 5Mpx fotoaparátem s funkcí autofokusem, detekcí úsměvu a LED bleskem.

V kombinaci s MP3 přehrávačem, FM rádiem či Bluetooth 2.1 přináší Samsung S7220 Ultra svému uživateli zábavu takřka kdekoliv a kdykoliv si vzpomene. Telefonu nechybí ani podpora 3G sítí a dostatečná paměť o velikosti 110MB navíc rozšiřitelná až o 8GB. Elegantní vzhled telefonu Samsung S7220 Ultrab je podpořen 2,2" AMOLED displejem a povrchem částečně z broušeného kovu.

Samsung Ultra v sobě ukrývá 5Mpx fotoaparát s řadou funkcí podporujících kvalitu fotografií. Autofocus, detekce úsměvu, LED blesk a 4x digitální zoom, to vše jsou ingredience, které potřebujete pro vytvoření fotografií, s nimiž se opravdu rádi pochlubíte. Zatoužíte-li zachytit pěkné okamžiky na video, je vám k dispozici až hodinový záznam v kuse. Video podporuje formáty H.263 + AMR, MPEG4, Packet Video a WMV.

Pro rychlé prohlížení internetu a stahování dat je telefon vybaven technologiíí HSDPA, která dosahuje rychlosti až 7.2 Mbps. Na telefon Samsung S7220 Ultra se můžete spolehnout i na svých cestách. Díky GPS navigaci budete mit vždy přehled, kam vedou vaše kroky. Navíc pokud budete chtít své výlety zvěčnit na fotografiích, získáte k nim i popisek souřadnic s místem, kde byly pořízeny. GPS navigace využívá Google Maps.

Samsung S7220 Ultra si také snadno poradí s přehráváním hudby s podporou formátů MP3, AAC, AAC+, WAV, WMA, SP-midi, SMAF. Samozřejmostí je FM rádio. Vzhledem k interní paměti 110MB, rozšiřitelné pomocí microSD karty až o dalších 8GB, můžete mít při sobě vždy dostatek zábavy.

Dalším plusem telefonu Samsung S7220 Ultra je jeho ovládání pomocí hlasu prostřednictvím funkcí Voice Memo a Voice Mail. Samsung S7220 Ultra se povedl i z hlediska designu. Kvalitní funkce jsou zahaleny do tenkého kabátu s doplňky z broušeného kovu.

I přes jeho úsporné rozměry 114 x 46,3 x 11,8 mm zdobí Samsung S7220 Ultra 2,2" QVGA AMOLED displej s 262 tis. barvami a senzorem pohybu. Tímto senzorem můžete změnit polohu obrazovky podle úhlu držení.

Samsung S7220 Ultra je dostupný na našem trhu za doporučenou maloobchodní cena 7399,- Kč včetně DPH.

Další články k tématům - 110MB - 8GB - AMOLED - S7220 - Samsung - telefon - Ultra - video

Článek ze dne 20. května 2009 - středa

Další články od Samsung