logo

Samsung HMX-U20, Full HD kamera s podporou sdílení videa na YouTube

Kamera Samsung HMX-U20 je tak malá, že se vejde nejen do ruky, ale i do nenápadně kapsy nebo kabelky. Nahrávání videa ve Full HD je samozřejmostí, stejně jako pořizování kvalitních, 10Mpix snímků. Doporučená cena s DPH je 4790 Kč.

Radost vám jistě udělá i další bonus, který model HMX-U20 přináší. Nabízí totiž možnost sdílet videa ihned s ostatními díky tlačítku YouTube upload přímo na těle přístroje. Veselé zážitky z letních radovánek tedy budete moci okamžitě ukázat svým blízkým. USB konektor připojení je přímo na těle přístroje, takže stačí jen připojit kameru k počítači a sdílení můžete začít! Nabíjení přes USB vám ulehčí přenos videí na maximum. Připojení k Full HD televizi je samozřejmostí díky integrovanému HDMI konektoru.

V tomto praktickém malém balení v podstatě najdete všechny vlastnosti, které mají profesionální videokamery. Mezi ně patří určitě 10x digitální zoom, hyper digitální stabilizace obrazu pro jasný záznam, stereo zvuk a program Intelli-Studio pro snadnou editaci videí. Tyto benefity vám umožní ještě větší kreativitu při zachycování jedinečných životních okamžiků.

Na dovolené tedy nemusíte mít starosti s kamerou. Model HMX-U20 nabízí nejenom přenosnost a jednoduché ovládání, ale také celou řadu všestranných funkcí jako např. časosběrný záznam, které vám umožňují snadno zaznamenávat důležité životní okamžiky tak, jak je vidíte, a sdílet je s ostatními. Jedná se o záznam, kdy jednotlivé snímky jsou pořizovány v nastaveném časovém odstupu - 1, 5, 10 nebo 30 sekund. Můžete ho krásně využít například při natáčení oblak plujících po obloze za slunečného dne, a to ve formě krátkého videa, které lze bez problémů zhlédnout.

Nový model HMX-U20 přichází ještě s dalšími novinkami a umožňuje uživatelům využít výhod plnohodnotného 3x optického zoomu, který při zachycování jedinečných životních okamžiků otevírá prostor pro ještě větší kreativitu.

HMX-U20 natáčí ve Full HD kvalitě a současně umožňuje snímat statické fotografie až o rozlišení 10Mpx. Díky těmto jedinečným schopnostem jak při natáčení, tak při pořizování digitálních fotografií s sebou spotřebitelé nemusí nadále nosit samostatný fotoaparát a videokameru, ale vystačí s jedinečnou kamerou Samsung HMX-U20, protože vše, co potřebují, je již k dispozici v jednom.

Doporučená koncová cena včetně DPH je 4790 Kč.

Další články k tématům - Full - HD - HMX-U20 - kamera - video - YouTube

Článek ze dne 28. června 2010 - pondělí

Další články od Samsung