logo

Samsung UltraTOUCH

Dotykový vysouvací telefon Samsung Ultra TOUCH , hvězda nadcházejícího Mobile World Congress v Barceloně, přináší nové měřítko dokonalosti mobilních telefonů !

Samsung Electronics Co., Ltd, vedoucí světový výrobce mobilních telefonů a telekomunikačních systémů, dnes představil elegantní, vysouvací dotykový telefon Samsung Ultra TOUCH (S8300), nástupce oblíbeného telefonu Samsung U900 Soul. Telefon s ideálními mírami a hezkou tváří v sobě skrývá i vnitřní krásu v podobě nejnovějších technologiíí. Kombinace 8MPx fotoaparátu, GPS navigace, technologie HSDPA, pohodlné vysouvací 3x4 klávesnice a uživatelského rozhraní TOUCHWIZ svědčí o tom, že toto setkání bude opravdu výjimečné!

Multimedia na nejvyšší úrovni

Ruku v ruce se stylem jdou u mobilního telefonu Samsung Ultra TOUCH také moderní technologie. Telefon, který je až po okraj naplněn těmi nejlepšími funkcemi, disponuje například 8MPx fotoaparátem s dual LED bleskem a detekcí úsměvu a obličeje. Kromě skvělé úrovně fotoaparátu nabízí Samsung Ultra TOUCH GPS navigaci. GPS souřadnice se navíc zapisují i do pořízených fotografiíí, takže je snadné zjistit, kde byla ta či ona fotografie pořízena. Kvalitní 30fps @VGA video plynule zachytí i ten seberychlejší pohyb a díky hudenímu přehrávači se stane poslech hudby opravdovým zážitkem. Pro rychlé prohlížení internetu a stahování dat je telefon vybaven technologiíí HSDPA, která dosahuje rychlosti až 7.2 Mbps.

Dokonalé uživatelské rozhraní

Mobilní telefon Samsung Ultra TOUCH přináší dosud nevídaný požitek z ovládání plně dotykovým displejem a 3x4 vysouvací klávesnicí. Je koncipován tak, aby nabídl uživateli možnost volby mezi klasickou a dotykovou klávesnicí a usnadnil tím ovládání telefonu, kterému navíc pomáhá vylepšené uživatelské rozhraní TOUCHWIZ. Toto rozhraní pomáhá majiteli zvolit si pomocí unikátních mechanizmů pro něj ty nejdůležitější funkce a přetáhnout si je na základní displej.

Tento telefon bude představen na stánku 8a139 v hale 8 na Mobile World Congress v Barceloně. Doporučená maloobchodní cena je 11699,- Kč.

Další články k tématům - 8MPx - dotykový - GPS - Samsung - telefon - TOUCH - Ultra

Článek ze dne 12. února 2009 - čtvrtek

Další články od Samsung