logo

Samsung S7550 Blue Earth, mobil z recyklovaných materiálů od Vodafone

Vodafone od 1. prosince 2009 exkluzivně nabídne první ekologický mobil Samsung S7550 Blue Earth. Telefon je vyroben z recyklovaných materiálů a díky solárním panelům na zadní straně si dokáže sám obstarat energii na provoz.

"Samsung Blue Earth je prvním ekomobilem na trhu. Kryt je vyroben z recyklovaných plastových lahví a neobsahuje žádné nebezpečné chemikálie jako jsou ftaláty, bromované zpomalovače hoření nebo berylium," říká Přemysl Filip, Senior manažer společenské odpovědnosti ve Vodafonu a dodává: "Ekologický je také obal a superúsporná nabíječka, kterou ovšem díky solárním panelům není za slunného počasí nutné tak často používat."

Přístroj se může pochlubit také speciálním ekologickým menu. Uživatel v něm najde například funkci, která při chůzi vypočítává úsporu CO2 oproti použití dopravních prostředků. K dispozici jsou i úsporné režimy nastavení displeje a dalších funkcí telefonu, které šetří energii.

První ekologický mobil Samsung Blue Earth S7550 :

Nový ekologický Samsung přitom nabízí nejmodernější funkce v kombinaci s rozměrným dotykovým displejem.

Vodafone se snaží zákazníkům nabízet co nejúspornější a k životnímu prostředí nejvstřícnější přístroje. Vedle ekologického Samsungu Blue Earth nabízí Vodafone od poloviny letošního roku i nejúspornější mobil na českém trhu značky Nokia, model 6730 classic.

Samsung S7550 Blue Earth bude v prodeji od 1. prosince 2009 exkluzivně u Vodafonu za standardní cenu 7777 Kč. Například s tarifem Nabito 350 pak bude cena přístroje 5977 Kč.

Další články k tématům - Blue - Earth - ekologický - mobil - S7550 - Samsung - Vodafone - Přemysl Filip

Článek ze dne 30. listopadu 2009 - pondělí

Další články od Samsung