logo

Samsung N350: ultratenký netbook s podporou LTE a HSPA+

Samsung představí na veletrhu IFA v Berlíně celosvětově první netbook N350 umožňující duální příjem LTE a HSPA+, který je realizací absolutní mobility v životě uživatelů.

Co se týče designu a výkonu, Samsung hodlá i nadále nabízet na trhu to nejlepší. Jelikož se nadále těší úspěchům jak v oblasti technologické, tak obchodní a přináší vyvážený sortiment výrobků, je společnost přesvědčena, že uživatelé uvidí okamžitý přínos každé této inovace, neboť pomáhají zákazníkům žít zajímavější život.

"Veletrh IFA je pro Samsung jedinečným místem k představení nejnovějších inovací. Výrobky, které uvádíme na trh v rámci veletrhu, skutečně dokazují úsilí naší společnosti o spojení nejlepší technologie s optimálním designem s cílem splnit požadavky uživatelů s jakýmkoliv životním stylem," uvedl Seongwoo Nam, výkonný viceprezident a ředitel divize IT Solutions společnosti Samsung Electronics. A dále dodal : "Společnost Samsung si uvědomuje, že budoucnost patří bezdrátovým síťovým technologiím, a proto vytvořila netbook vybavený jak technologií LTE, tak HSPA+. Chceme světu dokázat, že bez ustání usilujeme o vytváření těch nejlepších technologií, aby si mohli naši zákazníci dopřát uživatelské zážitky té nejvyšší kvality. Je nám velkým potěšením, že můžeme představit novou éru v oblasti mobilních počítačů."

Samsung N350 - netbook s technologií LTE-HSPA+

Ultratenký N350 je lehký a kompaktní netbook umožňující duální příjem LTE a HSPA+. Tato nová technologie dopřává uživatelům to nejlepší z bezdrátových technologií, protože jim umožňuje využívat rychlost internetu srovnatelnou s pevným internetem. Netbook Samsung N350 spojuje přednosti obou technologií a umožňuje uživatelům vytěžit ze sítí 3G a 4G maximum. Díky technologii duálního příjmu budou uživatelé moci zůstat připojení i v místech bez služeb LTE, kde budou moci využít standardní a široce rozšířenou síť 3G.

Netbooky série QX - přenosné, nadstandardní, výkonné

Série QX představuje špičkové notebooky vytvořené z nejlepších materiálů tak, aby podávaly vysoké výkony a umožňovaly mobilitu, a to se třemi velikostmi obrazovky - 13,3" (QX310), 14" (QX410) a 15,6" (QX510). Dnešní profesionální uživatele budující svou kariéru jistě zaujme notebook, který je odrazem jejich touhy po výkonu a přitom nabízí působivou řadu vlastností a zajímavý design. Při tloušťce pouhých 27 mm a váze jen 1,99 kg (model s 13palcovou obrazovkou) upoutají notebooky série QX na první pohled svým ergonomickým tělem se speciálním designem, nemluvě přitom o jejich výkonu. Série QX je stylová i spolehlivá, protože uspěla v testech i v těch nejextrémnějších podmínkách. Kombinace hliníkového zadního krytu LCD a celoplošného LCD displeje spolu s bočním krytem ukrývajícím množství konektorů zajišťuje hladký, celistvý profil. U série QX vydrží špičková lithiová polymerová baterie neuvěřitelných 6,9 hodin, a poskytuje tak uživateli při práci s notebookem naprostou svobodu.

Notebooky série SF a netbooky série NF - sofistikovaný design

Ultrapřenosné notebooky série SF (Samsung SF310, SF410 a SF510) spojují moderní ergonomický design s příjemným tvarem a oblými okraji za účelem zvýšeného mobilního pohodlí. Společnost Samsung k designu těchto notebooků a netbooků elegantně vytvořených na základě inspirace přistoupila inovativně a zaměřila se na ergonomiku jejich těla vhodnou pro módní životní styl v souladu s aktuálními trendy. Jsou k dispozici se třemi velikostmi obrazovky (13,3" SF310, 14" SF410 a 15,6" SF 510) a svědčí o mistrovské práci, neboť jsou jak ultralehké, tak odolné proti poškrábání.

Netbooky série NF (Samsung NF 110, NF 210 a NF 310) se těší stejně jedinečnému designu jako série SF a dále díky prodloužené výdrži baterie nabízejí větší mobilitu.

Notebooky série RF - multimédia v akci

Notebooky série RF jsou v portfoliu společnosti Samsung nejvýkonnějšími výrobky, kterým se dostalo ocenění. Notebooky s čtyřjádrovými procesory jsou stvořeny k těm nejlepším výkonům a budou k dispozici se třemi velikostmi obrazovky - 14" (RF410), 15,6" (RF510) a 17,3" (RF710). Milovníci multimédií a počítačových her uvítají superrychlé procesory a oslnivou grafiku série RF, přičemž minimalistický design a čisté linie této řady osloví i zákazníky s tím nejvytříbenějším vkusem.

Notebooky série RF jsou vybaveny nejmodernější grafikou společnosti nVIDIA - grafickou kartou GT330M s pamětí 1 GB nebo grafickou kartou GT420M s pamětí 2 GB, díky níž hry v 3D a videa v HD kvalitě zazáří. Dva sloty pro pevné disky umožňující celkovou kapacitu až 1 TB nabízejí u série RF absolutní multimediální zážitek.

Notebooky série RV - optimální vlastnosti za přijatelnou cenu

Notebooky řady RV jsou vytvořeny tak, aby spojovaly funkčnost s rozumnou cenou. Vzhledem ke skvěle vyvážené ceně, výkonnosti a přenosnosti jsou notebooky série RV dokonalou volbou pro lidi, kteří hledají spolehlivé zařízení pro každodenní život. Jsou k dispozici se dvěma velikostmi obrazovky: ultrastylový 14palcový notebook RV430 a 15palcový RV530 nabízejí výkonnost srovnatelnou se stolními počítači, ať už jste doma nebo na cestách. Jak RV430, tak RV530 se honosí ergonomickým designem vytvořeným coby mistrovské dílo vysoké kvality.

Další články k tématům - 3D - 3G - 4G - design - GT330M - GT420M - HD - HSPA - LCD - LTE - LTE-HSPA - N350 - netbook - notebook - RF410 - RF510 - RF710 - RV430 - RV530 - SF310 - SF410 - SF510 - ultratenký - video - Seongwoo Nam

Článek ze dne 6. září 2010 - pondělí

Další články od Samsung