logo

Samsung telefony řady Omnia

Samsung Electronics představuje své nejnovější smartphone telefony řady Omnia - Omnia II (i8000), OmniaPRO (OmniaPRO B7610, OmniaPRO B7320) a OmniaLITE (B7300). Nová řada smartphone telefonů Omnia navazuje na úspěchy první vlajkové lodi telefonů Omnia, která se stala milníkem na poli modelů s otevřeným operačním systémem.

Představením nové řady telefonů Omnia nabízejících rozmanité funkce pro širokou škálu potřeb nabídl Samsung skutečně rozsáhlou paletu smartphone telefonů pro každého uživatele – od těch, kteří hledají především zábavu, přes profesionály, pro něž je mobilní telefon pracovním nástrojem, až po nenáročné uživatele.

Omnia II (i8000) - nový význam pojmu "vše v jednom"

Omnia II je určen těm uživatelům smartphone telefonů, kteří požadují lepší a pohodlnější používání multimediálních aplikací v podobě Windows Mobile 6.1 Professional.

Díky největšímu AMOLED displeji na trhu s úhlopříčkou 3,7 palce a jasným rozlišením WVGA může Omnia II nabídnout bezkonkurenční čitelnost displeje i na denním světle.

Společně s většími ikonami a jednodušší strukturou tak Omnia II nabízí uživatelské rozhraní dokonale optimalizované pro dotykové ovládání a značně přizpůsobené požadavkům zákazníků. S inovativním uživatelským rozhraním TouchWiz 2.0 a 3D efekty je ovládání multimédií a aplikací s podporou multitaskingu pohodlné a zábavné. Pokročilé odporové snímání dotyku umožňuje rychlejší a přesnější odezvu dotykového ovládání a 100% uživatelskou přívětivost rozhraní.

Vyspělejší displej a uživatelské rozhraní přispívají k ještě většímu potěšení při používání bohatých multimediálních funkcí telefonu Omnia II, včetně záznamu a reprodukce videa v DVD kvalitě (480p), plynulého prohlížení internetu nebo interaktivních 3D her. Díky technologiím připojení HSUPA 5,76 Mb/s, HSDPA 7,2 Mb/s a Wi-Fi mohou uživatelé telefonu Omnia II i na cestách rychle a pohodlně přistupovat k internetovému obsahu a stahovat jej. Obrovská paměť až 48 GB umožňuje uložit v telefonu veškerý potřebný obsah pro okamžitý přístup kdykoli a kdekoli.

OmniaPRO B7610 - vítězná harmonie práce a zábavy

Se samostatnými režimy pro práci a zábavu se může OmniaPRO B7610 pochlubit funkcemi optimalizovanými pro práci i zábavu. Přesně v duchu této optimalizace nabízí hybridní systém dotykového ovládání a klávesnice QWERTY uživateli maximální všestrannost a snadné používání.

Při práci oceníte push e-mail umožňující správu více účtů, protože OmniaPRO B7610 podporuje řadu podnikových e-mailových řešení, jakož i aplikace sady Microsoft Office, díky nimž máte svoje dokumenty vždy doslova na dlani.

Uživatelé mají také díky aplikaci Opera 9.5 a rychlým datovým přenosům HSDPA a Wi-Fi přístup k internetovému prohlížeči, jak jej znají ze svého PC.

Při zábavě zachytíte neopakovatelné momenty pomocí 5megapixelového fotoaparátu s funkcí smile shot (zachycení úsměvu) nebo využijete podpory řady video kodeků a vychutnáte si vysoce kvalitní video na jasném displeji AMOLED. A-GPS s podporou navigace se postará o to, aby se majitel telefonu na svých cestách nikdy neztratil.

OmniaPRO B7320 - osobní asistent dovedený k dokonalosti

Díky kompaktnímu designu a ergonomické klávesnici QWERTY je Samsung OmniaPRO B7320 dokonalým mobilním centrem pro správu komunikace. Uživatel může totiž mít svoji poštovní schránku s podporou podnikových e-mailových řešení neustále při sobě.

Těm, kteří rádi komunikují a udržují vztahy po síti, přináší OmniaPRO B7320 řadu společenských síťových aplikací, jako je například Facebook a MySpace, jakož i podporu okamžitých zpráv v rámci služeb MSN, Google Talk či Yahoo Chat.

O další formy zábavy kdykoli a kdekoli se postarají funkce jako například 3megapixelový fotoaparát, FM rádio s RDS, nebo Wi-Fi.

OmniaLITE (B7300) - všestranný univerzál

OmniaLITE je určen uživatelům, kteří požadují smartphone s jednoduchým rozhraním a plnou podporou multimédií, internetu a administrativních funkcí. Uživatelské rozhraní TouchWiz 2.0 a on-line widgety, které lze stáhnout z internetu, přispívají k maximální uživatelské přívětivosti, 3D rozhraní multimediálního přehrávače pak přináší dokonalejší zážitek z mobilní zábavy.

OmniaLITE přichází s bohatou výbavou výkonných kancelářských nástrojů a multimediálních funkcí. Uživatelé získávají přístup k multi-push e-mailu a sada aplikací Microsoft Office umožňuje za chodu editovat a prohlížet kancelářské dokumenty. Prohlížeč Opera a možnost připojení prostřednictvím HSDPA & Wi-Fi zajišťují snadný a rychlý přístup k síti. K dalším funkcím patří přehrávání videa s podporou řady kodeků, 3MP fotoaparát nebo A-GPS. Zákazník tak dostává do rukou kompletní a ucelené mobilní řešení.

Možnost aktualizace na Windows Mobile 6.5

Nové telefony řady Omnia bude možné po vydání aktualizace operačního systému aktualizovat na verzi Windows Mobile® 6.5.

Telefony Samsung i8000, B7610 a B7300 se na českém trhu objeví během léta. Orientační cena Samsung i8000 je 14 899,- Kč včetně DPH, B7610 je 13 299,- Kč včetně DPH a B7300 je 9 499,- Kč včetně DPH.

Další články k tématům - B7300 - B7320 - B7610 - DPH - HSDPA - i8000 - Omnia - OmniaLITE - OmniaPRO - Samsung - smartphone - telefony - WiFi

Článek ze dne 18. června 2009 - čtvrtek

Další články od Samsung