logo Samsung

Samsung telefony řady Omnia

Samsung Electronics představuje své nejnovější smartphone telefony řady Omnia - Omnia II (i8000), OmniaPRO (OmniaPRO B7610, OmniaPRO B7320) a OmniaLITE (B7300). Nová řada smartphone telefonů Omnia navazuje na úspěchy první vlajkové lodi telefonů Omnia, která se stala milníkem na poli modelů s otevřeným operačním systémem.

Představením nové řady telefonů Omnia nabízejících rozmanité funkce pro širokou škálu potřeb nabídl Samsung skutečně rozsáhlou paletu smartphone telefonů pro každého uživatele – od těch, kteří hledají především zábavu, přes profesionály, pro něž je mobilní telefon pracovním nástrojem, až po nenáročné uživatele.

Omnia II (i8000) - nový význam pojmu "vše v jednom"

Omnia II je určen těm uživatelům smartphone telefonů, kteří požadují lepší a pohodlnější používání multimediálních aplikací v podobě Windows Mobile 6.1 Professional.

Díky největšímu AMOLED displeji na trhu s úhlopříčkou 3,7 palce a jasným rozlišením WVGA může Omnia II nabídnout bezkonkurenční čitelnost displeje i na denním světle.

Společně s většími ikonami a jednodušší strukturou tak Omnia II nabízí uživatelské rozhraní dokonale optimalizované pro dotykové ovládání a značně přizpůsobené požadavkům zákazníků. S inovativním uživatelským rozhraním TouchWiz 2.0 a 3D efekty je ovládání multimédií a aplikací s podporou multitaskingu pohodlné a zábavné. Pokročilé odporové snímání dotyku umožňuje rychlejší a přesnější odezvu dotykového ovládání a 100% uživatelskou přívětivost rozhraní.

Vyspělejší displej a uživatelské rozhraní přispívají k ještě většímu potěšení při používání bohatých multimediálních funkcí telefonu Omnia II, včetně záznamu a reprodukce videa v DVD kvalitě (480p), plynulého prohlížení internetu nebo interaktivních 3D her. Díky technologiím připojení HSUPA 5,76 Mb/s, HSDPA 7,2 Mb/s a Wi-Fi mohou uživatelé telefonu Omnia II i na cestách rychle a pohodlně přistupovat k internetovému obsahu a stahovat jej. Obrovská paměť až 48 GB umožňuje uložit v telefonu veškerý potřebný obsah pro okamžitý přístup kdykoli a kdekoli.

OmniaPRO B7610 - vítězná harmonie práce a zábavy

Se samostatnými režimy pro práci a zábavu se může OmniaPRO B7610 pochlubit funkcemi optimalizovanými pro práci i zábavu. Přesně v duchu této optimalizace nabízí hybridní systém dotykového ovládání a klávesnice QWERTY uživateli maximální všestrannost a snadné používání.

Při práci oceníte push e-mail umožňující správu více účtů, protože OmniaPRO B7610 podporuje řadu podnikových e-mailových řešení, jakož i aplikace sady Microsoft Office, díky nimž máte svoje dokumenty vždy doslova na dlani.

Uživatelé mají také díky aplikaci Opera 9.5 a rychlým datovým přenosům HSDPA a Wi-Fi přístup k internetovému prohlížeči, jak jej znají ze svého PC.

Při zábavě zachytíte neopakovatelné momenty pomocí 5megapixelového fotoaparátu s funkcí smile shot (zachycení úsměvu) nebo využijete podpory řady video kodeků a vychutnáte si vysoce kvalitní video na jasném displeji AMOLED. A-GPS s podporou navigace se postará o to, aby se majitel telefonu na svých cestách nikdy neztratil.

OmniaPRO B7320 - osobní asistent dovedený k dokonalosti

Díky kompaktnímu designu a ergonomické klávesnici QWERTY je Samsung OmniaPRO B7320 dokonalým mobilním centrem pro správu komunikace. Uživatel může totiž mít svoji poštovní schránku s podporou podnikových e-mailových řešení neustále při sobě.

Těm, kteří rádi komunikují a udržují vztahy po síti, přináší OmniaPRO B7320 řadu společenských síťových aplikací, jako je například Facebook a MySpace, jakož i podporu okamžitých zpráv v rámci služeb MSN, Google Talk či Yahoo Chat.

O další formy zábavy kdykoli a kdekoli se postarají funkce jako například 3megapixelový fotoaparát, FM rádio s RDS, nebo Wi-Fi.

OmniaLITE (B7300) - všestranný univerzál

OmniaLITE je určen uživatelům, kteří požadují smartphone s jednoduchým rozhraním a plnou podporou multimédií, internetu a administrativních funkcí. Uživatelské rozhraní TouchWiz 2.0 a on-line widgety, které lze stáhnout z internetu, přispívají k maximální uživatelské přívětivosti, 3D rozhraní multimediálního přehrávače pak přináší dokonalejší zážitek z mobilní zábavy.

OmniaLITE přichází s bohatou výbavou výkonných kancelářských nástrojů a multimediálních funkcí. Uživatelé získávají přístup k multi-push e-mailu a sada aplikací Microsoft Office umožňuje za chodu editovat a prohlížet kancelářské dokumenty. Prohlížeč Opera a možnost připojení prostřednictvím HSDPA & Wi-Fi zajišťují snadný a rychlý přístup k síti. K dalším funkcím patří přehrávání videa s podporou řady kodeků, 3MP fotoaparát nebo A-GPS. Zákazník tak dostává do rukou kompletní a ucelené mobilní řešení.

Možnost aktualizace na Windows Mobile 6.5

Nové telefony řady Omnia bude možné po vydání aktualizace operačního systému aktualizovat na verzi Windows Mobile® 6.5.

Telefony Samsung i8000, B7610 a B7300 se na českém trhu objeví během léta. Orientační cena Samsung i8000 je 14 899,- Kč včetně DPH, B7610 je 13 299,- Kč včetně DPH a B7300 je 9 499,- Kč včetně DPH.

Další články k tématům - B7300 - B7320 - B7610 - DPH - HSDPA - i8000 - Omnia - OmniaLITE - OmniaPRO - Samsung - smartphone - telefony - WiFi

Článek Samsung ze dne čtvrtek 18. června 2009

Další články od Samsung

Samsung MobilePrint: aplikace pro bezdrátový tisk přímo z mobilu

Samsung GALAXY Tab 10.1 a GALAXY Tab 8.9: nejtenčí mobilní tablety s mimořádně elegantním designem

Samsung GALAXY Ace, Fit, Gio a mini: čtyři nové SmartPhony GALAXY family s OS Android

LED TV Samsung pro rok 2011: chytřejší a v revolučním designu

Samsung OMNIA 7: první telefon Samsung s OS Windows Phone 7

Samsung N350: ultratenký netbook s podporou LTE a HSPA+

Samsung S10, S15 a S16, nové Full HD videokamery s podporou WiFi

Samsung HMX-U20, Full HD kamera s podporou sdílení videa na YouTube

Samsung uvádí na trh smartphone Galaxy

Z 2D do 3D reality s technologií Samsung

Navigace NaviExpert pro telefon Samsung Monte

Samsung Galaxy S, Einstein mezi chytrými

Notebooky Samsung R780, R580 a R480

Netbooky Samsung N210 a N150 posouvají hranice stylu, mobility a výdrže

Samsung S7070, prvním ryze dámský telefon

Samsung, nová řešení podnikové mobility

Samsung Wave

Samsung Monte

Samsung S5560, B3410 a Genoa, nové dotykové telefony

Samsung Shark, výstavní úlovek kombinující výkon, funkčnost a oslňující styl

Samsung NX10, kompaktní a lehký fotoaparát se srdcem zrcadlovky

Samsung Electronics jmenuje nové výkonné vedení

Samsung Jscribe, úsporné tiskové řešení

Samsung S7550 Blue Earth, mobil z recyklovaných materiálů od Vodafone

Mobilní platforma Samsung Bada

Samsung v síti aneb pro informace, aktualizace a novinky na internet

Samsung STORY Station

Samsung uvedl na veletrhu IFA 2009 řadu novinek v oblasti zobrazovací techniky

Připojte se přes Wi-Fi k počítači a přehrávejte své oblíbené multimediální soubory

Tryskáč S8000 JET ze základny Samsung odstartoval nadzvukovou rychlostí

Více než polovina evropských kanceláří nevěnuje ochraně vytištěných informací dostatečnou pozornost

Samsung telefony řady Omnia

Samsung Jet

Samsung Pixon12, první mobil na světě s 12 Mpx fotoaparátem

Samsung S3310 kandidátem na post Nejoblíbenější mobil mezi klasiky

Samsung S7350 Ultra

Samsung S7220 Ultra

Blue Earth, první mobilní telefon s dotykovým displejem napájený sluneční energií

Samsung UltraTOUCH

Samsung ukončil spolupráci se servisní společností Dileris

Samsung Innov8

Samsung LCD TV LE40A786 technologicky nadstandardní model poprvé ve střední třídě

Samsung X360 je ultratenký notebook

Televize Samsung, Série 7 Content TV s informacemi přímo v televizoru

Samsung BEAT

Emporio Armani NIGHT EFFECT

Samsung B2700

Dvě třetiny Evropanů se spoléhají, že jim mobilní telefon zorganizuje život

Samsung představuje televizory budoucnosti na IFA 2008

Samsung získal čtyři ocenění od odborných novinářů EISA