logo

Samsung OMNIA 7: první telefon Samsung s OS Windows Phone 7

Samsung uvádí na trh mobil Samsung OMNIA 7 (GT-i8700), který je navržen pro život v pohybu. Jde o první smartphone pro Evropu a Asii, který je vybaven platformou Windows Phone 7 od Microsoftu.

Samsung OMNIA 7 disponuje čtyřpalcovým dotykovým SUPER AMOLED displejem, procesorem 1GHz a 5 megapixelovým fotoaparátem. Navíc díky Xbox LIVE® features and games a Zune music and video přináší Samsung OMNIA 7 uživatelům nesrovnatelný požitek ze zábavy.

"Samsung OMNIA 7 je náš první smartphone se systémem Windows Phone 7, od kterého očekáváme, že bude lákat maximálním požitkem ze zábavy. Samsung OMNIA 7 je důkazem naší snahy uspokojit spotřebitele možností výběru platformy, která odpovídá jejich životnímu stylu," řekl JK Shin, prezident a ředitel Mobile Communications Business společnosti Samsung Electronics.

Průkopník v oblasti hardware

Díky jedinečnému čtyřpalcovému dotykovému displeji SUPER AMOLED nabízí telefon nejjasnější obraz, a to dokonce i venku. Díky prostorovému zvuku a kvalitnímu čistému přenosu hlasu, uživatelé mohou hovořit nejen s přáteli, ale také pořádat konference po telefonu v nejvyšší zvukové kvalitě. 
Elegantní kovový vzhled, minimalistický design a čisté linie přitahují spotřebitele, kteří nechtějí dělat kompromisy stylovostí telefonu a špičkovými funkcemi.

Maximum zábavy

Pro maximální požitek ze zábavy je Samsung OMNIA 7 vybaven možností přístupu k Xbox LIVE a Zune. Uživatelé mohou využít rozsáhlou nabídku titulů z Xbox LIVE. Multimediální nadšenci, kteří budou mít zájem o přístup k hudbě a videím, se k nim dostanou jednoduše přes Zune. Samsung OMNIA 7 umožňuje uživatelům automaticky synchronizovat obsah telefonu s jejich počítačem přes Wi-Fi, takže si mohou vychutnávat hudbu a videa kdekoli.

Život v pohybu

Samsung OMNIA 7 nabízí nový rozměr prožitků. Zamilujete si intuitivní, dynamické uživatelské rozhraní u Windows Phone 7, zatímco Windows Phone Hubs pomáhá uspořádat informace a zjednodušit plnění úkolů. Funkce telefonu Start Screen zobrazuje aktualizace obsahu z webu, novinek, schůzek či sociálních médií v reálném čase přímo na domovskou obrazovku.

Vylepšené sdílení médií je další funkcí, která usnadňuje váš život v pohybu. Na Samsung OMNIA 7 budete mít přístup k rozšířenému katalogu sociálních sítí a webům pro sdílení fotografií, můžete tak sdílet obrázky a multimediální soubory s přáteli pouhým stisknutím tlačítka. Samsung Omnia 7 dokonce disponuje 5MPx fotoaparátem s LED bleskem, takže můžete zachytit, vytvořit a podělit se o svůj život v pohybu.

Samsung OMNIA 7 bude na našem trhu k dispozici během listopadu 2010 u společnosti T-Mobile za orientační cenu 14599,- Kč včetně DPH.

Další články k tématům - AMOLED - GT-i8700 - LED - LIVE - multimediální - Omnia - smartphone - video - WiFi - Xbox - zábava - JK Shin

Článek ze dne 18. října 2010 - pondělí

Další články od Samsung