logo

Samsung S3310 kandidátem na post Nejoblíbenější mobil mezi klasiky

Samsung představuje elegantního klasika, mobilní telefon Samsung S3310. Telefon z kvalitního kovu, který nabízí velký výčet kvalitních funkcí za výhodnou cenu, má své uživatele čím přesvědčit.

Ať už bude pro vás argumenetem pro zvolení stylový kovový design, 2,1" displej, 2Mpx fotoaparát, tři grafická uživatelská rozhraní, automatická konverze SMS do poznámek a kalendáře nebo například funkce falešný hovor, telefon vždy dostojí všem svým slibům !

Elegantní kovový design je tím, co vás zaujme hned, jak Samsung S3310 spatříte. Vedle prémiového vzhledu je jeho benefitem navíc extrémní odolnost proti škrábancům, takže telefon neztrácí na kráse ani po delší době. Přestože Samsung S3310 disponuje kompaktními rozměry 109,9 x 46 x 10,9mm, díky nimž skvěle padne do dlaně, dostal do vínku 2,1“ displej. Vedle výtečné ergonomie uživatel jistě ocení i jednoduché ovládání telefonu.

Samsung S3310 se hrdě hlásí i ke svým multimediálním funkcím. Pro zachycení důležitých okamžiků poslouží 2Mpx fotoaparát. Vnitřní paměť telefonu 25 MB lze rozšířit pomocí micro SD karty až o 8GB, takže fotit můžete dost a dost. O muziku se postará FM rádio s RDS.

Samsung S3310 nabízí svému uživateli prostor pro individualitu v podobě jednoho ze tří grafických rozhraní. Radost telefon udělá i těm, kteří již nechtějí zapomenout na žádnou důležitou pracovní či soukromou schůzku nebo na partnerovy narozeniny. Díky auto organizéru, který převádí data přímo do kalendáře, již tyto události nemusíte nosit v hlavě.

O Samsung S3310 se jeho uživatel může opřít i v situacích, kdy je příchozí hovor takřka vysvobozením. Díky funkci Falešný hovor lze vyvolat dojem, že někdo volá, a tak se diplomaticky ztratit z nepříjemného jednání.

Samsung S3310 je k dispozici na českém trhu za orientační cenu 3 299,- Kč včetně DPH.

Další články k tématům - 2Mpx - fotoaparát - hovor - kovový - S3310 - Samsung - telefon

Článek ze dne 3. června 2009 - středa

Další články od Samsung