logo IPEX a.s.

VOIPEX F1 je IT produktem roku 2010 v kategorii Komunikační produkty

VOIPEX F1 - komunikační řešení od IPEX (vše pro firmu v jednom), získalo ocenění IT produkt 2010 každoročně udělované redakcí časopisu ComputerWorld. VOIPEX F1 řeší hlasové služby, připojení k internetu, veškerý potřebný HW, SW a non-stop servis jako jednu kompaktní službu od jednoho poskytovatele.

Revoluční myšlenkou řešení je sloučení služeb, hardware, software a servisu do jediné služby od jediného poskytovatele. Zákazník tak s řešením VOIPEX F1 získá nejen ústřednu a telefony, ale také připojení k Internetu a telefonování - a to vše jako jednu službu od jednoho poskytovatele za jednu cenu. Na rozdíl od jiných řešení jsou součástí řešení VOIPEX F1 také instalační a integrační služby.

"Na řešení VOIPEX F1 oceňujeme jeho širokou funkcionalitu i to, že jde o komplexní řešení poskytované jedním dodavatelem," říká Petr Mandík - šéfredaktor časopisu Computerworld.

"Firmy stále častěji vyhledávají komplexní řešení s vysokou spolehlivostí za přijatelné, trvale predikovatelné, náklady," doplňuje Ing. Petr Chruňák - předseda představenstva společnosti IPEX. "VOIPEX F1 poskytujeme formou SaaS - Solutions as a Service - řešení jako služba, a je proto ideálním řešením pro většinu firem," doplňuje Petr Chruňák.

Mezi zákazníky, kteří již využívají řešení VOIPEX F1 patří například společnosti TESCOMA nebo Městský úřad ve Strakonicích.

Článek IPEX a.s. ze dne 1. prosince 2010 - středa

Další články od IPEX a.s.

e-SALON - veletrh čisté mobility