logo

VOIPEX ISP Hlasová platforma verze 6.0 na mezinárodním setkání Mikroexpo

S hlasem za byznysem - IPEX se účastní mezinárodního setkání Mikroexpo (určeno pro ISP, 13.7. 2011, Uherské Hradiště) a seznámí zde současné partnery i nové zájemce s novými funkcemi hlasové platformy, kterou využívá již více než 180 poskytovatelů Internetu v ČR.

Během pěti let od uvedení produktu na trh představí IPEX verzi 6.0, což zatím žádný konkurenční produkt nedokázal. Tím je také dána oblíbenost VOIPEX ISP, protože ji využívá více jak třetina poskytovatelů IP hlasových služeb.

Komplexní hlasová platforma sdružuje vlastní ústřednu pro registraci a terminaci hovorů, SOAP bránu, billing a statistiky, web rozhraní pro administrátory a uživatele, firewall, IPS a antifraud systém. To jsou jen základní stavební kameny platformy, kterou poskytovatelé mohou využít ve virtuální i fyzické formě. VOIPEX ISP Hlasová platforma verze 6.0 IPEX provozuje za výhodných podmínek jako SaaS - měsíčním paušálem jako službu.

VOIPEX ISP Hlasová platforma je služba určená regionálním poskytovatelům připojení k Internetu (ISP) a telefonních služeb (TSP), jakož i dalším telekomunikačním operátorům, kteří hledají komplexní platformu pro poskytování spolehlivých hlasových služeb v prostředí IP sítí koncovým uživatelům. Umožňuje jim snadno a rychle nabídnout hlasové služby prostřednictvím jejich IP sítě (VoIP).

Další články k tématům - billing - firewall - IPS - ISP - Mikroexpo - platforma - SaaS - SOAP - telefonie - TSP - VoIP - VOIPEX

Článek ze dne 12. července 2011 - úterý

Další články od IPEX a.s.

VOIPEX ISP Hlasová platforma verze 6.0 na mezinárodním setkání Mikroexpo

Předplacené VoIP služby IPEX přebírá Fayn