logo

VOIPEX pro OCS, integrace VoIP pro uživatele MS Office Communications Server

IPEX představuje novou službu VOIPEX pro OCS. Firmy využívající Microsoft Office Communications Server tak získávají možnost výhodného volání přímo z aplikací jako MS Office Outlook nebo MS Office Communicator.

VOIPEX pro OCS významně zvyšuje efektivitu firemní komunikace. Volání je přitom realizováno buď s nově přidělenými telefonními čísly, nebo se zachováním telefonních čísel zákazníka.

VOIPEX pro OCS tvoří hlasová služba s běžnými telefonními čísly a hardwarové zařízení umístěné v lokalitě zákazníka. To IPEX dodává bezplatně v ceně služby včetně instalace, konfigurace, zprovoznění a vzdáleného aktivního dohledu a managementu. Služba samozřejmě zachovává všechny výhody IP telefonie jako bezplatné volání mezi různými lokalitami a na 1 milion telefonních čísel v ČR (v rámci sítě VOIPEX a propojených sítí) nebo vysoce kvalitní zvuk ve vysokém rozlišení (s využitím kodeku G722).

Například podle studie z SIS International Research zpracované na zakázku společnosti Siemens Enterprise Communications traví až 70 % respondentů v malých a středních firmách do 400 zaměstnanců v průměru 17,5 hodin týdně řešením problémů spojených s překážkami a prodlevami v komunikaci. Díky službě VOIPEX pro OCS a produktům společnosti Microsoft pro sjednocenou komunikaci lze tento čas využít produktivněji. Firmy tak získávají významnou konkurenční výhodu v podobě efektivnější komunikace nejen mezi pracovníky, ale i se zákazníky a dodavateli.

"Služba VOIPEX pro OCS je cestou, kterou mohou české firmy nejen významně uspořit na volání, ale především získat výrazně efektivnější firemní komunikaci," říká Ing. Petr Chruňák, předseda představenstva společnosti IPEX.

IPEX má ambici připojit do konce roku 2010 alespoň 50 českých firem a organizací veřejné správy.

Další články k tématům - čísel - efektivnější - firemní - IPEX - komunikace - Microsoft - OCS - Office - Server - VOIPEX - volání - Petr Chruňák

Článek ze dne 7. května 2010 - pátek

Další články od IPEX a.s.