logo

iPBX 3.0: virtuální ústředny IPEX pro 100 českých startupů

IPEX poskytne 100 virtuálních ústředen nové generace iPBX 3.0 za 1 Kč na 2 roky startupům, založeným v letošním nebo loňském roce (s aktivací nejpozději do 30.12. 2012) a umožní tak začínajícím firmám snadnější vstup do oblasti moderních komunikací, kde je IPEX lídrem.

IPEX a.s. slaví 20 let svého úspěšného fungování na telekomunikačním trhu a proto se rozhodl podpořit začínající firmy! Začátky IPEXu byly shodné s mnoha firmami z 90. let - hardware, pak počítačové sítě. Poskytováním Internetu od r. 1996 až po dnešní telekomunikační řešení se firma stala definitivně významným poskytovatelem služeb v oblasti ICT napříč Českou republikou!

"Důvodem k oslavě není jen to, že jsme na trhu 20 let a někteří významní konkurenti už neexistují! Firma se důsledně po roce 2000 modernizovala a díky vlastnímu vývoji a inovacemi v oblasti IP komunikačních řešení dynamicky roste. Nevyhnuli jsme se ani potřebným transformacím, opustili jsme rezidentní trh a budování sítí. Také tyto změny se významně projevily ve dvouciferném procentním nárůstu tržeb (za rok 2011 o 17 %, na 88 mil. Kč), EBIDTA a zisku v posledním velmi úspěšném období firmy", shrnuje Petr Chruňák, který je zakladatelem, akcionářem a předsedou představenstva IPEX a.s.

Za úspěchy vděčí IPEX především zaměstnancům, které ocenila na společné "narozeninové" oslavě. Společnost věnuje peněžitý dar pro děti na Klinice dětské onkologie v Brně. Pro nejvěrnější a nejvýznamnější zákazníky uspořádá společný pracovní oběd spojený s předáním dárků včetně "víceleté" IPEX slivovice.

Společnost se i do budoucna zaměří na svůj hlavní cíl - být všem zákazníkům co nejlepším partnerem.

To znamená neustále zlepšovat a inovovat úroveň poskytovaných služeb.

Další články k tématům - ICT - inovovace - PBX - startup - virtuální - VoIP - Petr Chruňák

Článek ze dne 10. dubna 2012 - úterý

Další články od IPEX a.s.

iPBX 3.0: virtuální ústředny IPEX pro 100 českých startupů