logo

iPBX, VoIP PBX s podporou pro Kalendář Google a Microsoft Exchange

IPEX představuje nejnovější verzi svých telefonních ústředen iPBX. Aktuální verze 2.2 přináší vylepšení v oblasti inteligentního směrování hovorů podle událostí volaného v Kalendáři Google a Microsoft Exchange.

Nově byla přidána také možnost integrace se systémy Microsoft Office Communications Server a Lotus Notes. Mezi novinky patří také audiokonference ve vysokém rozlišení zvuku a podpora volání ze sítě Skype.

Propojení telefonní ústředny IPEX iPBX 2.2 a Kalendáře Google nebo kalendáře v Microsoft Exchange umožňuje inteligentní směrování příchozích hovorů podle událostí volaného v jeho kalendáři. Telefonní ústředna tak aktivně využívá informací dostupných v kalendáři, aby směrovala hovor nejlepším možným způsobem. To výrazně zvyšuje efektivitu firemní komunikace a snižuje frustraci volajících z neúspěšných pokusů o dovolání.

Integrace ústředny s Microsoft Office Communications Serverem nebo s aplikací Lotus Notes pak představuje ideální způsob, jak mohou zaměstnanci firem spolupracovat a telefonovat přímo ze svých oblíbených groupware aplikací jako Microsoft Office Outlook, Microsoft Office Communicator a dalších.

"Integrovaná řešení zvyšují efektivitu komunikace a snižují náklady," říká Ing. Pavel Žoček, produktový manažer společnosti IPEX. "Naše ústředny přitom zákazníkům nejenom prodáváme, ale také integrujeme - a to včetně doživotního servisu v rámci naší služby VOIPEX SupportPack," dodal.

Telefonní ústředny IPEX iPBX jsou dostupné ve variantě až pro 1000 uživatelů a stohováním je možné je dále škálovat. IPEX své telefonní ústředny poskytuje jako službu ve virtuálním provedení nebo i prodává jako fyzické zařízení. Současně nabízí možnost dodávky fyzického zařízení formou služby za malý měsíční poplatek (SaaS, IaaS).

Další články k tématům - audiokonference - Exchange - Google - hovory - integrace - iPBX - kalendář - PBX - Skype - telefonní - VoIP - VOIPEX - Pavel Žoček

Článek ze dne 16. června 2010 - středa

Další články od IPEX a.s.