logo

IPEX prodal svou WiFi síť společnosti TERMS

IPEX se v poslední době etabluje jako poskytovatel komplexních telekomunikačních řešení firemním zákazníkům. Společnost TERMS nabídne všem zákazníkům vyšší rychlost a nižší cenu. Počet zákazníků ani hodnota transakce nebyly zveřejněny.

WiFi síť společnosti IPEX pokrývá celou řadu měst. Společnost TERMS získala síť pokrývající město Strakonice a některé přilehlé oblasti. IPEX se podobně zachoval také v některých dalších lokalitách v ČR, kde dříve poskytoval připojení k Internetu prostřednictvím své WiFi sítě zejména drobným uživatelům.

"Děkujeme všem uživatelům našich WiFi sítí - také díky jejich přízni jsme vyrostli v respektovaného poskytovatele firemních telekomunikačních řešení," uvedl Ing. Petr Chruňák, předseda představenstva a generální ředitel společnosti IPEX. "Tento krok nám umožňuje soustředit se na poskytování komunikačních řešení firemním zákazníkům," doplnil Chruňák.

IPEX vyrostl z prodejce PC sestav v roce 1993 v předního českého poskytovatele moderních ICT řešení s využitím VOIP. Obrat společnosti za rok 2009 činil přes 60 milionů korun a IPEX letos plánuje nárůst na 70 milionů korun. Zákazníky společnosti IPEX jsou například společnosti TESCOMA nebo lékárenský velkoobchod PHOENIX.

Další články k tématům - TERMS - WiFi - Petr Chruňák

Článek ze dne 29. června 2010 - úterý

Další články od IPEX a.s.