logo

IPEX provozuje přes 500 telefonních ústředen

IPEX - poskytovatel ucelených komunikačních řešení pro firemní zákazníky, překročil metu 500 provozovaných telefonních ústředen. Největší zájem je o virtuální telefonní ústředny VOIPEX Virtuální PBX.

Virtualizace telefonních ústředen umožňuje firmám zbavit se vysokých investic do pořízení nové ústředny, jakož i odbourat náklady na instalaci a servis PBX. Služba VOIPEX Virtuální PBX tak snižuje celkové náklady na vlastnictví (TCO) až o 20 %.

Firmy přitom často upřednostňují řešení VOIPEX F1, které kombinuje ústřednu a telefony, jakož i volání a připojení k Internetu. Zákazník tak získává komplexní řešení svých potřeb formou služby - za malý měsíční poplatek podle počtu uživatelů. Velkou předností je jeden kontakt na jednoho odpovědného garanta.

IPEX nejen provozuje virtuální PBX, ale rovněž je výrobcem a dodavatelem fyzických telefonních ústředen IPEX iPBX. Jejich nejnovější verze 2.2, kterou IPEX nedávno uvolnil, je možné integrovat s kalendáři Google, MS Exchange nebo Lotus, a zajistit tak inteligentní směrování hovorů podle dostupnosti volaného.

Další články k tématům - Exchange - iPBX - PBX - virtuální - VoIP - VOIPEX

Článek ze dne 14. července 2010 - středa

Další články od IPEX a.s.