logo

VOIPEX F1 je IT produktem roku 2010 v kategorii Komunikační produkty

VOIPEX F1 - komunikační řešení od IPEX (vše pro firmu v jednom), získalo ocenění IT produkt 2010 každoročně udělované redakcí časopisu ComputerWorld. VOIPEX F1 řeší hlasové služby, připojení k internetu, veškerý potřebný HW, SW a non-stop servis jako jednu kompaktní službu od jednoho poskytovatele.

Revoluční myšlenkou řešení je sloučení služeb, hardware, software a servisu do jediné služby od jediného poskytovatele. Zákazník tak s řešením VOIPEX F1 získá nejen ústřednu a telefony, ale také připojení k Internetu a telefonování - a to vše jako jednu službu od jednoho poskytovatele za jednu cenu. Na rozdíl od jiných řešení jsou součástí řešení VOIPEX F1 také instalační a integrační služby.

"Na řešení VOIPEX F1 oceňujeme jeho širokou funkcionalitu i to, že jde o komplexní řešení poskytované jedním dodavatelem," říká Petr Mandík - šéfredaktor časopisu Computerworld.

"Firmy stále častěji vyhledávají komplexní řešení s vysokou spolehlivostí za přijatelné, trvale predikovatelné, náklady," doplňuje Ing. Petr Chruňák - předseda představenstva společnosti IPEX. "VOIPEX F1 poskytujeme formou SaaS - Solutions as a Service - řešení jako služba, a je proto ideálním řešením pro většinu firem," doplňuje Petr Chruňák.

Mezi zákazníky, kteří již využívají řešení VOIPEX F1 patří například společnosti TESCOMA nebo Městský úřad ve Strakonicích.

Další články k tématům - ComputerWorld - F1 - IPEX - ocenění - SaaS - telefonie - VoIP - VOIPEX - Petr Mandík - Petr Chruňák

Článek ze dne 1. prosince 2010 - středa

Další články od IPEX a.s.