logo

IPEX uvolňuje české hlášky pro VoIP PBX Asterisk ke stažení zdarma

IPEX a.s. bezplatně uvolňuje kompletní balík českých hlásek pro VoIP PBX Asterisk. Nejnovější sada hlásek byla kompletně namluvena profesionálním mluvčím. Asterisk je jedna z celosvětově nejrozšířenějších softwarových ústředen dostupná jako open-source.

IPEX lokalizoval původní hlásky VoIP PBX Asterisk do českého jazyka, přizpůsobil je českým zvyklostem a nechal je namluvit profesionálním mluvčím. Celkem jde o balík 330 souborů a 16 minut záznamu. Zatímco některé jiné společnosti na českém trhu tyto hlásky prodávají, IPEX se rozhodl tyto hlásky zpřístupnit k bezplatnému stažení přímo na svých webových stránkách.

"Existují 3 důvody, proč jsme tak učinili. Za prvé: jako přední český operátor a poskytovatel komunikačních řešení s využitím IP telefonie trvale podporujeme rozvoj IP telefonie a jejího využití. Za druhé: přestože je pro většinu firemních zákazníků z mnoha důvodů výhodnější zvolit komerční řešení v podobě naší telefonní ústředny IPEX iPBX, stále existuje dost - zejména jednotlivců - kteří využívají VoIP PBX Asterisk a české hlásky jim až dosud chyběly. Konečně za třetí - tak, jak zní naše hlásky pro VoIP PBX Asterisk, tak mohou znít hlásky pro automatické hlasové systémy (IVR), které v rámci našich služeb a řešení nabízíme našim zákazníkům. V našem katalogu hlasů jsou aktuálně stovky ženských i mužských hlasů nejrůznějšího věku a dokonce i různých jazyků," říká Dalibor Kaláb, vedoucí PR a marketingu společnosti IPEX.

Další články k tématům - Asterisk - hlášky - IP - ipex - PBX - VoIP - Dalibor Kaláb

Článek ze dne 24. září 2009 - čtvrtek

Další články od IPEX a.s.