logo

IPEX k Vánocům naděluje MS Windows XP a uvádí neomezené volání za paušál

Legální MS Windows XP zdarma jako dárek od IPEXu, poskytovatele telekomunikačních řešení a národního telekomunikačního operátora. Podporujeme legální software a všichni naši noví i stávající zákazníci jej teď mohou získat ZDARMA !

IPEX a.s. - přední český poskytovatel telekomunikačních řešení a národní telekomunikační operátor podporuje legální software.

MS Windows XP jsou součástí akční vánoční nabídky pro všechny nové i stávající zákazníky společnosti IPEX. Legální Windows teď získá každý zákazník, který si objedná internetové připojení prostřednictvím ADSL spolu s neomezeným telefonováním ve vysokém rozlišení. Dárek je určen také pro ty existující zákazníky, kteří se rozhodnou prodloužit své stávající smlouvy a objednají aktivaci hlasových služeb.

"Protože v těchto dnech vrcholí osvětová kampaň společnosti Microsoft za legalizaci pirátských kopií Windows, dostanou teď všichni naši noví zákazníci kompletní výbavu: vysokorychlostní připojení k internetu, neomezené volání na všechny pevné linky v Česku a také legální operační systém MS Windows XP," říká Dalibor Kaláb, PR a marketingový manažer společnosti IPEX.

Spolu s touto vánoční akcí uvedl IPEX také neomezené telefonování. Nový tarif VoIPEX 24 umožňuje volání na všechny pevné telefonní linky v ČR ZDARMA v ceně měsíčního paušálu již od 399 Kč (vč. DPH). Součástí tarifu jsou koncová zařízení – např. populární bezdrátový telefon SIEMENS GigaSet A580. Ten navíc umožňuje telefonování ve vysokém rozlišení (HDSP – High Definition Sound Performance), s podporou kodeku G.722. Prvním operátorem, který telefonování ve vysokém rozlišení ve své síti zavedl, je právě IPEX (ve své síti VoIPEX).

Další články k tématům - dárek - IPEX - legální - telefonování - VoIPEX - volání - Windows - XP - ZDARMA - Dalibor Kaláb

Článek ze dne 26. listopadu 2008 - středa

Další články od IPEX a.s.