logo

IPEX představuje svůj nový vizuální styl

IPEX a.s. představuje svůj nový vizuální styl, který zhmotňuje projekt zkvalitňování vnitřních procesů společnosti. Jeho cílem je přinášet nejmodernější telekomunikační služby a řešení firemním zákazníkům a zákazníkům z oblasti veřejné správy.

IPEX přitom zmodernizoval své dosavadní logo - grafickou značku. Charakteristickými barvami nového vizuálního stylu jsou leknínově zelená a ocelově šedá. Kromě značky a barevnosti jsou dalším nosným prvkem plovoucí čtverce – ty symbolizující různé formy komunikace. Nový vizuální styl zosobňuje dlouhodobý cíl společnosti přinášet svým zákazníkům ucelená komunikační řešení (řešení pro unified communications).

"Tato změna je odrazem hlubších změn v naší společnosti realizovaných s cílem efektivnějšího řízení a dosahování strategických cílů, zejména v oblasti řešení sjednocené komunikace s využitím IP telefonie," uvedl Ing. Petr Chruňák, generální ředitel společnosti IPEX.

Nový vizuální styl společnosti IPEX vznikal od listopadu 2008. Autorem je kreativní česká grafička MgA. Barbara Slezáková a její studio tmbsign.com. Mezi další práce Slezákové patří např. vizuální styl brněnské advokátní kanceláře DŠB Lawyers, dílčí práce pro společnost VEOLIA Voda anebo dlouhodobá spolupráce se sdružením Podané ruce.

Za zpracováním nového webu společnosti IPEX stojí společnost PeckaDesign - přední český dodavatel webových řešení vyznačujících se nejen vysokou kvalitou grafického zpracování, ale i dobrou obchodní účinností.

"Spolupráce s firmou IPEX pro nás byla velmi příjemná. Podařilo se ji nastavit tak, jak to má být a jak spolupráce mezi dodavatelem a klientem funguje nejefektivněji. Firma IPEX měla jasnou představu, čeho chce s webem docílit a co chce zákazníkům sdělit. V samotném řešení nám pak nechala dostatečný prostor, abychom mohli zúročit naše zkušenosti a tím dosáhli co nejkvalitnějšího výsledku", dodal ke spolupráci projektový manažer firmy PeckaDesign, Tomáš Bukovský.

Další články k tématům - IPEX - řešení - Petr Chruňák - Tomáš Bukovský

Článek ze dne 8. července 2009 - středa

Další články od IPEX a.s.