logo itpoint.cz

Zdeněk Bínek

Jednatel společnosti Zebra systems

Zdeněk Bínek - GFI Softwarelogo GFI SoftwareLinkedIn

IT administrátoři v SMB společnostech jsou mezi dvěma mlýnskými kameny - mezi stále vyššími bezpečnostními riziky způsobených zejména ransomwarem a zvyšujícím se počtem uživatelů a zařízení, o která se musejí starat.

Je proto nevyhnutelné investovat více do technických řešení, která díky automatizaci a snadné ovladatelnosti umožní IT administrátorům zvládnout velké množství úkolů při zajištění požadované úrovně IT bezpečnosti.

Jaromír Řezáč

Generální ředitel společnosti GORDIC

Jaromír Řezáč - GORDIC spol. s r. o.logo GORDIC spol. s r. o.

Realizací našeho partnerského programu chceme nejenom omezit případnou závislost na jednom dodavateli, ale také přispět k efektivnímu rozvoji našich projektů, postavených na platformách GINIS Enterprise+ a Gyber Enterprise+, a zároveň podpořit plynulé a ohleduplné budování eGovernmentu. Klíčovými hodnotami naší společnosti při dodávkách informačních systémů pro veřejnou správu jsou transparentnost, korektnost, kvalitu a odpovědnost za dodávky produktů a služeb.

GPP zůstává nadále otevřený dalším případným zájemcům. S ohledem na vysokou kvalitu systémů GORDIC budou nyní následovat náročné produktové certifikace jednotlivých pracovníků nových partnerů k oběma platformám.

Craig Malloy

Generální ředitel společnosti Lifesize

Craig Malloy - AUDIOPRO s.r.o.logo AUDIOPRO s.r.o.LinkedIn

Spolupráce je nezbytným předpokladem úspěšnosti firem - podporuje kreativitu, produktivitu a efektivitu a měla by být jednoduchá a intuitivní. Aplikaci Lifesize jsme pro novou verzi přetvořili od začátku. Výsledkem je bezproblémový uživatelský zážitek, snadnost používání spojená s podnikovou funkčností, spolehlivostí a bezpečností.

Po mnoha tisících hodin výzkumu a testování ve spolupráci se stovkami zákazníků jsme přesvědčeni, že jsme navrhli spolehlivou aplikaci, která pomůže uživatelům pracovat jednoduše a efektivně a jsme rádi, že nám zpětná vazba z programu beta pomůže ještě lépe aplikaci vyladit pro jejich potřeby.

Vítězslav Mach

Ředitel společnosti UNIS COMPUTERS

Vítězslav Mach - UNIS COMPUTERS, a.s.logo UNIS COMPUTERS, a.s.LinkedIn

Manažerský systém KYBOS jsme uvedli na český trh v roce 2009. Účelem tohoto softwaru je snadná a přehledná práce s firemními daty. KYBOS vytváří z firemních dat přehledné a úplné informace ze všech zdrojů najednou. Všichni jeho uživatelé oceňují jeho jednoduchost a intuitivnost.

Při jeho vývoji jsme využili svých mnohaletých zkušeností s vývojem ERP podnikových informačních systémů. KYBOS denně pomáhá manažerům na všech úrovních při důležitém rozhodování. Dnes jej užívají stovky spokojených uživatelů a desítky spokojených firem.

Petr Studnička

Ředitel společnosti Conectart

Petr Studnička - Conectart s.r.o.logo Conectart s.r.o.LinkedIn

Dnes už je v praxi zcela běžné, že jsou hovory z nejrůznějších důvodů nahrávány a monitorovány. S tím souvisí i archivace a evidence údajů, které jsou citlivé, a tak by se s nimi také mělo pracovat. Nová nařízení pro naši společnost znamenají jen drobné revize administrativní procesů a technologických opatření, celkově hodnotím přísnější pravidla jen pozitivně.

Vzhledem k zaměření našeho podnikání se dlouhodobě ochraně osobních údajů samozřejmě věnujeme, jiným společnostem v této oblasti dokonce poskytujeme poradenství nebo pro ně zajišťujeme aktualizaci stávajících databází zákazníků a získáváme potřebné souhlasy se zpracováním údajů.

Jaroslav Fabián

Marketingový ředitel společnosti ESET

Jaroslav Fabián - ESET software spol. s r. o.logo ESET software spol. s r. o.LinkedIn

Důvodem této změny je snaha pomoci domácím uživatelům se lépe zorientovat v portfoliu produktů pro domácnosti. Zákaznici si tak mohou snadněji vybrat bezpečnostní nástroj dle svých konkrétních preferencí a potřeb.

Při nákupu tak bude jednodušší odlišit pokročilou internetovou ochranu od komplexního bezpečnostního řešení, které obsahuje i šifrování a správce hesel.

Miroslav Dvořák

Technický ředitel společnosti ESET

Miroslav Dvořák - ESET software spol. s r. o.logo ESET software spol. s r. o.LinkedIn

Nové i inovované bezpečnostní funkce, například UEFI skener či ochrana proti ransomware, přináší nejvyšší míru ochrany uživatelů vůči internetovým hrozbám. Přestože stále rozšiřujeme bezpečnostní technologie, daří se nám zachovávat největší výhody našich produktů.

Těmi jsou minimální nároky na počítačový systém, vysokou míru detekce hrozeb a stabilitu.

Tomáš Kormaňák

Produktový manažer společnosti CCV Informační systémy

Tomáš Kormaňák - CCV, s.r.o.logo CCV, s.r.o.LinkedIn

LOKIA WMS umožňuje řídit komplexní skladové procesy jednodušeji než ostatní WMS systémy nebo skladové moduly ERP systémů. Přínosy na zrychlení logistiky procesů a odstranění chybovosti se dostavují okamžitě.

Měsíční úspory u pilotních zákazníků již v prvních měsících po zavedení služby dosahovaly ve finančním vyjádření částky 100 tisíc korun.

Miroslav Dvořák

Technický ředitel společnosti ESET

Miroslav Dvořák - ESET software spol. s r. o.logo ESET software spol. s r. o.LinkedIn

JS/Danger.ScriptAttachment detekujeme již více než rok jako nejčetnější hrozbu, jejíž podíl se v jednotlivých měsících mění, ale neustále se drží na první příčce mezi nebezpečnými kódy. Zákeřnost tohoto kódu spočívá především v tom, že dokáže do napadeného zařízení stahovat malware, aniž by si toho uživatel všiml.

Nejnebezpečnější v tomto ohledu může být ransomware, který zašifruje obsah napadeného zařízení a požaduje po oběti výkupné za opětovné zpřístupnění dat. Oproti červenci podíl JS/Danger.ScriptAttachment na celkových hrozbách vzrostl o 6,5 procentního bodu na 24,01%.

Vladimír Přech

Marketingový ředitel společnosti GORDIC

Vladimír Přech - GORDIC spol. s r. o.logo GORDIC spol. s r. o.LinkedIn

Jsme rádi, že náš Portál občana obstál v této zatěžkávací zkoušce a ulehčil občanům podání žádosti elektronickou cestou. Je vždy potěšující vidět, že naše technologie ve spolupráci s klientem šetří občanům čas a náklady.

Naše aplikace je připravena jak na online řešení životních situací, tak například na úhrady poplatků, proto věřím, že podobných elektronických služeb bude přibývat.

Jan Dvořák

Ředitel Počítačové školy Gopas

Jan Dvořák - GOPAS, a.s.logo GOPAS, a.s.LinkedIn

V jednadvacátém století je úroveň IT znalostí alfou a omegou zaměstnatelnosti každého jednotlivce, ale také podmínkou konkurenceschopnosti firem. Naším cílem je nabízet kurzy, které reálně pomohou zvýšit úroveň IT vzdělanosti, a to jak uživatelů, tak především IT odborníků.

Spolupracujeme se špičkovými odborníky od nás i ze zahraničí, při zavádění inovativních forem výuky využíváme progresivní technologie.

11