logo ESET software spol. s r. o.
Martin Skýpala

Martin Skýpala

Produktový manažer české pobočky společnosti ESET

nic

Současné kybernetické hrozby se vyvíjejí velmi dynamicky. Cílem útoků jsou přitom stále častěji také malé a střední podniky, které jsou v mnoha případech bezbranné kvůli nedostatku odborných znalostí, kapacit nebo obojího - často musí pozornost soustředit na každodenní úkoly.

Jako společnost, která je dlouholetým odborníkem na kybernetickou bezpečnost s mimořádně významným postavením mezi malými a středními firmami a s více než 500000 zákazníky v této oblasti, vidíme obrovský potenciál v nabídce cenově dostupné a škálovatelné služby.

Náš přístup výrazně snižuje riziko, že se malé a střední podniky stanou obětí útoků ransomwaru a dalších forem bezpečnostních incidentů, a zároveň jim pomáhá dodržovat předpisy.

Spuštění služby ESET MDR pro malé a střední podniky představuje snadný způsob, jak posílit bezpečnost stávajících zákazníků využívajících platformu ESET PROTECT, která díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti analýzy hrozeb integruje všechny naše bezpečnostní moduly s nepřetržitě běžící službou MDR.

Jsme odhodláni vyvíjet technologie a zároveň dodržovat vysoký standard zabezpečení. Náš tým se svými odbornými znalostmi vytvořil výkonné spojení umělé inteligence, lidské odbornosti a cloudové ochrany, které poskytuje nejmodernější obranu proti různorodým kybernetickým hrozbám.

Nové úrovně řešení ESET HOME Security nabízejí vícevrstvou ochranu, chrání soukromí a domácnosti našich zákazníků. Díky nim jsou zabezpečeni a mohou objevovat, připojovat se a rozvíjet.

Mnoho malých a středních firem má problémy se správou záplat a aktualizací v celé jejich síti. Jejich koncové body tak zůstávají zranitelné vůči útokům. Navíc je pro ně obtížné identifikovat a upřednostňovat zranitelnosti podle závažnosti - proto chtějí snadno použitelné řešení, které je ochrání.

Přizpůsobitelné politiky ve službě ESET Vulnerability and Patch Management poskytnou firmám všech velikostí flexibilitu a kontrolu, zda mohou být jejich koncová zařízení optimálně a rychle záplatována.

To jim pomáhá minimalizovat riziko útoku a zajistit, aby splňovaly stále přísnější regulační požadavky a podmínky kybernetické bezpečnosti v souladu s požadovanými certifikacemi.

Na nativní podpoře pro ARM pracujeme již delší dobu s cílem zvýšit ochranu pro zákazníky, kteří spoléhají na zařízení od Apple. Změny, které jsme provedli v základní architektuře produktu ESET Cyber Security pro macOS ve verzi 7.3, přinášejí větší stabilitu a vyšší výkon, takže skenování potenciálních hrozeb je rychlejší a efektivnější.

Řešení zahrnuje několik bezpečnostních vrstev ochrany v reálném čase, anti-phishing a ochranu webu a e-mailu, které poskytnou uživatelům zařízení od Apple adekvátní ochranu při prohlížení internetu.

Využívá také pokročilou technologii ESET LiveGrid, která kombinuje rychlost, přesnost a minimální dopad na systém a ponechává tak více systémových zdrojů pro potřeby uživatele.

Bohužel s tím, jak spotřebitelé tráví stále více času online a mají stále větší počet připojených zařízení, se stávají stále cennějšími pro kybernetické útočníky. ESET chce proti těmto rizikům bojovat, a proto spotřebitelům nabízí komplexní řešení digitální bezpečnosti, které je ochrání na všech jejich zařízeních bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí.

Naše preventivní technologie se vyznačují tím, že fungují ve více vrstvách, a díky tomu jsou velmi efektivní. Aktualizace spotřebitelské nabídky pomůže technicky zdatným i technicky nezkušeným uživatelům zmírnit rizika v podobě útoků kyberzločinců, kteří mohou nepředvídatelně nakládat s jejich zařízeními a daty.

Stránka 1/3 Další >