logo ESET software spol. s r. o.
Ignacio Sbampato

Ignacio Sbampato

Obchodní ředitel společnosti ESET

LinkedIn

Těší nás, že nás organizace IDC zařadila mezi dodavatele, kteří utvářeli rok v oblasti moderní bezpečnosti koncových zařízení. Svědčí to o naší přetrvávající snaze poskytovat našim zákazníkům výhody, které plynou z našich dlouholetých zkušeností v oboru, finanční stability a technických schopností.

Jako soukromě vlastněná technologická společnost jsme vždy uplatňovali přístup založený na vědeckých poznatcích, při kterém je na prvním místě bezpečnost zákazníků.

Díky těmto aspektům, včasnému zavedení strojového učení a výkonu cloud computingu dokážeme vyvíjet naše globální řešení pro sledování hrozeb.

Naše iniciativa Heroes of Progress vychází z přesvědčení, že za všemi formami pokroku stojí tým geniálních, často nekonvenčních tvůrců, kteří posouvají společnost kupředu. Když si představíme, co by ztráta kreativních myslitelů minulosti znamenala pro dnešní technologie, je zřejmé, proč je třeba jejich úsilí ocenit.

Proto ESET klade zvláštní důraz na podporu vědy, vzdělávání, výzkumu a technologií. Jsme nadšeni, že můžeme začít hledat skutečné hrdiny, abychom mohli oslavit jejich úžasné úspěchy po celém světě a ocenit jejich progresivní myšlenky, které pomáhají dělat naši planetu lepším místem.

Být dva roky po sobě hodnocený jako Challenger je pro nás obrovský úspěch. Dokazuje to naše odhodlání poskytovat tu nejlepší možnou ochranu, detekci a podporu firmám. Jsme hrdí na náš přístup založený na výzkumu a znalostech, můžeme tak vyvíjet řešení, která firmy chrání dlouhodobě a komplexně. Věříme, že umístění je odrazem našeho růstu jako globálního hráče na poli informační bezpečnosti.

Od minulého roku ESET posílil svou nabídku pro segment Enterprise o ESET Enterprise Inspector, detekci malwaru v koncových stanicích a reakční řešení, ESET Dynamic Threat Defense a cloudový sandbox, který poskytuje podnikům po celém světě kompletní ochranu koncových zařízení. Toto je část strategie, jak expandovat v tomto náročném segmentu.